هند در 100k آزمون در روز, می گوید: وزیر بهداشت Harsh Vardhan

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عنوان تعدادی از بیماری کروناویروس موارد spurted در هفته های اخیر به هند کوچک آن Covid-19 تست ظرفیت تا 100000 نمونه در روز است که نزدیک به سه هفته زودتر از اتحادیه و وزارت بهداشت اولیه ممکن است تا پایان هدف است.

“…تست ظرفیت افزایش یافته در کشور است و 1 00,000 آزمون هر روز با 347 آزمایشگاه های دولتی و 137 آزمایشگاه های خصوصی. در مجموع 17, 62,840 تست های انجام شده تا کنون برای Covid-19. در حالی که 86,191 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند:” دیروز وزیر بهداشت Harsh Vardhan در بیانیه ای گفت در Tuesday.

در گذشته 14 روز تعداد موارد باید دو برابر هر 10.9 روز و بهبود به 12.2 در سه روز گذشته. این مرگ و میر به میزان 3.2 درصد و نرخ بهبود 31.74 درصد است که بهتر از بسیاری دیگر از Covid-19-آمار کشور است. جهانی نرخ مرگ و میر حدود 7-7.5 درصد است. همانطور که از دوشنبه 2.37% فعال Covid-19 بيماران تحت درمان در بخش مراقبتهای ويژه (Icu), 0.41% بیماران بحرانی و در هواکش و 1.82% در اکسیژن پشتیبانی می کند.

“از نظر موج بازگشت کارگران مهاجر کشورهای/UTs نیاز به تمرکز بیشتر موثر نظارت, تماس, ردیابی, کافی تست و درمان به موقع از تمام عودت. این همچنین شامل آنهایی که باید از بازگشت از خارج از کشور” Harsh Vardhan گفت.

ایالات متحده معطوف شده به سطح شیب دار تا نظارت به صورت شدید و عفونت های حاد تنفسی (ساری) / مانند بیماری آنفلوانزا (ILI) در آسیب دیده و غیر آسیب دیده منطقه و کمک دولت کالج پزشکی در صورت نیاز.

“چنین اقدامات کمک خواهد کرد که برای نشان دادن حضور هر پنهان ممکن است عفونت در مراحل اولیه و در نتیجه کمک در آن موقع مهار” این وزیر بهداشت گفت.

وزارت همراه با شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) نیز انجام یک جامعه مبتنی بر sero-بررسی به منظور برآورد شيوع Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 عفونت در درون خانواده ها در 69 مناطق 21 متحده است.

“بررسی هماهنگ با ICMR موسسه ملی اپیدمیولوژی (NIE) و موسسه ملی پژوهش در بیماری سل (NIRT) چنای. این خانواده سطح مقطعی بررسی را پوشش 24,000 بزرگسالان توزیع به طور مساوی در سراسر چهار اقشار از مناطق طبقه بندی بر اساس موارد گزارش شده از Covid-19,” ICMR در بیانیه ای گفت.

این بررسی شامل مجموعه ای از نمونه خون وريدی از 400 به صورت تصادفی انتخاب افراد (یکی به ازای هر خانوار) از 10 خوشه در هر منطقه. نمونه از هر یک از این افراد مورد آزمایش قرار خواهد شد برای حضور IgG (ایمونوگلوبولین G) آنتی بادی با استفاده از آزمون الايزا طراحی و توسعه توسط ICMR-موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا و تست کیت های تولید شده توسط Zydus Cadilla.

نتایج حاصل از این بررسی ارائه اطلاعات در مورد گسترش Sars-CoV-2 عفونت در نقاط مختلف کشور است.

علاوه بر این جامعه بر اساس بررسی های وزارت بهداشت نیز آغاز بيمارستان مبتنی بر نظارت برای نظارت بر روند عفونت در تمام مناطق.

“این بخشی از آغاز سیستمیک نظارت به دانستن میزان گسترش بیماری برای تعیین آینده دوره از عمل به منظور محدود کردن گسترش ویروس. این موثر ترین راه می گوید:” Giridhara R ببو استاد و سر lifecourse اپیدمیولوژی بهداشت عمومی بنیاد هند است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>