هند می پرسد خطوط هوایی بین المللی به صرف هزینه لغو با توجه به covid-19 ou…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند حمل و نقل هوایی تنظیم کننده های اداره کل حمل و نقل هوایی عمران (DGCA) در جمعه خواسته های بین المللی خطوط هوایی عامل و از هند به چشم پوشیدن از لغو و تغییر زمان اتهامات در پی شیوع کروناویروس.خصوصی, هندی, فرودگاه, در ضمن به دنبال وضع مالیات اضافه بر کرایه های هواپیمایی برای پوشش ضرر و زیان ناشی از وقوع.

“با در نظر آشکار شدید تاثیر Covid – 19 صنعت حمل و نقل هوایی است که در مواجهه با چالش های جدی. پروازهای در حال محدود لغو و مختل تقریبا به صورت روزانه. اخیرا مسافران نیز رو فشار” یک بخشنامه صادر شده توسط DGCA گفت.

“سفر خود را برنامه همچنین گرفتن آمار و آشفته. در این سناریو فعلی آن مناسب خواهد بود اگر شرکت های هواپیمایی حمایت از مسافران خود را در این زمان دشوار توسط waiving کردن لغو/ برنا مه ریزی مجدد هزینه و یا با ارائه دیگر انگیزه. در پرتو این مشکلات مواجه توسط مسافران خطوط هوایی ممکن است بخواهید به در نظر بگیرید و به مناسب تماس بر این اساس” دایره ای گفت.

انجمن فرودگاه خصوصی اپراتورها (APAO) در نامه ای نوشته شده در روز جمعه به هواپیمایی, منشی, Pradeep سینگ Kharola به دنبال یک بسته امداد از دولت برای جلوگیری از زیان ناشی از بخش حمل و نقل هوایی توسط کاهش در خطوط هوایی, رزرو و هواپیما اشغال.

“به آدرس رو به رشد شدت از این موضوع و اطمینان از پایداری عملیات فرودگاه اپراتورهای ما پیشنهاد می کنیم; تعریف یک مکانیسم همکاری بین فرودگاه اپراتورها و سیاست سهامداران برای شناسایی گزینه های مختلف برای مقابله با بحران اجازه می دهد levying از یک اسمی مسافر تسهیل اتهام به عنوان بخشی از کرایه های هواپیمایی برای پوشش افزایش هزینه های عملیاتی بودن متحمل شده توسط اپراتورها و تأمین فرودگاه اپراتور تخفيف بسته توسط فرودگاه اقتصادی سازمان تنظیم مقررات (AERA) به منظور تسهیل رشد عملیاتی هزینه های منتشر شده در آینده کنترل دوره كاربردي فرودگاه اپراتورها”در این نامه به عنوان خوانده شده.

دولت روز چهارشنبه به حالت تعلیق تقریبا همه ویزا به هند به عنوان Covid-19 نفر در این کشور به شدت مشخصی و سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر.

تازه رزرو و اشغال در پروازهای داخلی کاهش یافته است توسط 15-20 ٪ در پی وقوع.

در مجموع 16 خطوط هوایی خارجی را لغو 492 پروازهای بین المللی به هند تا کنون با توجه به این رمان coronavirus شیوع اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزیر Hardeep پوری اطلاع مجلس در روز پنج شنبه. حامل داخلی نیز آمار گرفته اند به عنوان 93 پروازهای لغو شده اند, هر هفته توسط Vistara, SpiceJet نیلی و GoAir.

بر اساس تخمین های ACI جهان, یک سازمان است که نشان دهنده جهان, فرودگاه, آسیا-اقیانوس آرام است که درد و رنج حداکثر تاثیر coronavirus با ترافیک مسافری پایین 24 درصد در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با آنچه پیش بینی ها بوده است برای دوره.

“در برابر این غم انگیز پس زمینه های تیز کاهش در ترافیک و مسافر به ظرفیت فرودگاه’ هوانوردی درآمدهای غیر هوانوردی درآمد رندر مشابه کاهش می یابد. این ACI جهان فرودگاه ترافیک پیش بینی 2019-2040 پروژه از دست دادن درآمد با توجه به Covid-19 به این آهنگ از ما 3 میلیارد دلار” نامه گفت.

هند سفر و صنعت گردشگری است که خیره به از دست دادن حدود 8,500 تومان کرور روپیه با توجه به هندی انجمن اپراتورهای تور (IATO) که در اعتراض به دولت برای بررسی سفر بان کی مون پس از 10 روز چشم پوشیدن از کالا و خدمات مالیات بر بخش برای یک ماه و یا کاهش این نرخ برای سال مالی آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>