هند 129 کشورهای دیگر تعهد به ذخیره 1 میلیون گونه های رو به انقراض

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک صد و سی کشور جهان از جمله هند روز شنبه با تایید یک اعلامیه که از یک میلیون مهاجر از گونه شد مقابله با انقراض و بسیاری از آنها ممکن است ناپدید می شوند در عرض چند دهه تأکید بر ضرورت حمایت و حفاظت از گونه.

در گاندینگر اعلام کنوانسیون حفاظت از گونه های مهاجر از حیوانات وحشی (CMS) نیز تاکید کرد که “زیست محیطی اتصال” مهاجر گونه خواهد بود کلید به دستگیری خود را کاهش است.

اعلام شد در روز پایانی از 13th نشست کنفرانس طرف های ذینفع کنوانسیون حفاظت از گونه های مهاجر از حیوانات وحشی (CMS COP13) در گاندینگر در روز شنبه. این احزاب عبارتند از هند و پاکستان و بنگلادش و افغانستان و فیلیپین و فرانسه و استرالیا و آرژانتین. آمریکا و چین هستند و در میان آنها نیست.

نیاز فوری برای حفاظت از گونه های مهاجر و اهمیت زیست محیطی اتصال است که به بحث در مذاکرات در پست-2020 جهانی تنوع زیستی در چارچوب برگزاری در رم در هفته آینده. در این بیانیه ذکر شده بین دولتی علم سیاست پلت فرم بر روی تنوع زیستی و اکوسیستم خدمات جهانی گزارش ارزیابی تنوع زیستی و اکوسیستم خدمات که منتشر شد در ماه مه سال گذشته است. IPBES بدن شبیه به پنل بین دولتی تغییر آب و هوا گفت که حدود 25 درصد از گونه های گیاهی و جانوری و گروه های در معرض خطر بودند نشان می دهد که حدود یک میلیون گونه در حال حاضر مقابله با انقراض.

“و اشاره کرد با نگرانی که از دست دادن و تکه تکه شدن زیستگاه و overexploitation در حال جدی ترین تهدید برای مهاجر حیوانات با تغییر آب و هوا انتظار می رود به تشدید این مشکلات” در این بیانیه اعلام کرد و اضافه کرد که زیست محیطی اتصال باید prioiritised در تمام تنوع زیستی مربوط به سیاست.

ده گونه های جدید اضافه شده به سیستم مدیریت محتوا ضمائم در COP13. هفت گونه اضافه شد به پیوست من هفت بودند آسیایی, فیل, پلنگ خالدار امریکایی بزرگ هند Bustard بنگال Florican کمی Bustard, Antipodean آلباتروس و اقیانوسی سفید-نوک کوسه.

در میان قابل توجه متقابل کشور توافق های انجام شده در COP13 شد یکپارچه سازی تنوع زیستی و گونه های مهاجر به ملاحظات ملی انرژی و سیاست های آب و هوا; تقویت سیاست به مبارزه با کشتار های غیر قانونی حیات وحش و تجارت در پرندگان مهاجر; کاهش تاثیر خطی زیربنایی مانند جاده و راه آهن; بررسی bycatch سطح کوسه ها و اشعه و اجرای bycatch کاهش اقدامات برای پستانداران دریایی در ملی ماهیگیری عملیات. در کشتار های غیر قانونی و تجارت در گونه های مهاجر (CMS) دبیر اجرایی امی Fraenkel گفت: “ما می خواهیم به درک مفاهیم تجارت در CMS پیوست 1 گونه است. ما در داده ها از کشورهای که در آن گونه هستند که از نظر قانونی معامله شد.”

گنجاندن آسیایی, فیل بزرگ هند Bustard و بنگال Florican در ضمیمه من می تواند به معنای تمرکز بیشتر بر روی این گونه است که بزرگ زیستگاه در هند ، “بهترین نتیجه برای هند است و گرفتن این سه گونه تحت حفاظت پیوست من گفت:” Dipankar Ghose, مدیر, گونه ها و چشم انداز در سراسر جهان صندوق برای طبیعت (WWF).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>