جشن روز استقلال به خاموش میان Covid-19 همه گیر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

جشن روز استقلال در حال انتظار برای خاموش شود در این سال به دلیل Covid-19 همه گیر و کمتر افراد برجسته هستند به احتمال زیاد به حضور سالانه 15 آگوست رویداد در دهلی قلعه قرمز در حالی که دانش آموزان را جست و خیز آن در دسترس نباشد مردم آشنا با این موضوع گفت: در روز سه شنبه. تاج برندگان و یا افرادی که بهبود از این بیماری خواهد شد برجسته در جشن. حدود 1500 نفر از این افراد انتظار می رود برای حضور در این تابع و گوش دادن به نخست وزیر نارندرا سخنرانی از باروها از قلعه سرخ و گفت: یکی از افراد ذکر شده در بالا.

تاج برندگان شامل حدود 500 محلی پلیس. باقی مانده خواهد شد سفر به دهلی نو از دیگر نقاط کشور است. وزارت دفاع که نقش کلیدی در سازماندهی این رویداد خواسته است تا اتحادیه های وزارت خانه برای اجرای این طرح دعوت تاج برندگان برای تابع.

دانش آموزان به طور سنتی بخشی از جشن روز استقلال. هزاران نفر از آنها را نشان می دهد تا برای شنیدن نخست وزیر ترکیه در سخنرانی خود در قلعه سرخ. در این زمان آنها خواهد شد از دست رفته در این رویداد به دلیل Covid-19 گفت: یک دوم رسمی.

مودی آمیخته با بیش از 8000 کودک با حضور در این روز استقلال عملکرد در قلعه قرمز در سال گذشته پس از سخنرانی خود. کودکان با شوق و ذوق شلوغ در اطراف او امید به دست دادن با او و یا صحبت کردن با او.

وزیر دفاع Ajay Kumar که بازدید از قلعه سرخ در هفته گذشته برای بازرسی آماده سازی برای عملکرد به جهت روشن است که اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای باید به شدت رعایت گفت: یک سوم رسمی. در حالی که دانش آموزان نمی خواهد در این جشن از دانشجویان ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه هستند و انتظار می رود بخشی از این تابع.

کمتر و کمتر خواهد شد و حضور در این رویداد به دلیل اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای گفت: مقام سوم. تنها 150 تا 200 از آنها را نشسته در VIP محوطه در مقایسه با تقریبا 1000 سال قبل است. در سال گذشته 10 ، 000 نفر با حضور در مراسم روز استقلال تابع.

در ششمین روز استقلال گفتار از قلعه قرمز در سال گذشته مودی برجسته ابطال قانون اساسی مقالات 370 و 35A به سمت جامو و کشمیر از آن وضعیت ویژه در ماه اوت سال گذشته است. او همچنین صحبت در مورد این قانون که criminalised عمل فوری طلاق در میان یک بخش از مسلمانان تقویت ضد ترور ، مودی گفت: این کشور در حال حرکت به سمت “یک ملت یک قانون اساسی” در حالی که برجسته کلید موفقیت دولت خود را در کمتر از 70 روز پس از آن بود رای بازگشت به قدرت در ماه مه سال گذشته است.

مودی همچنین اعلام کرد که ایجاد فرمانده دفاع کارکنان پست برای موثر تر هماهنگی بین سه خدمات. این آمد و پس از پیشنهاد برای این پست باقی مانده در برزخ برای چند دهه.

او همچنین مشخص شده هند سفر از سال 2014 تا 2019 به عنوان یکی از ناامیدی به امید و خواست مشارکت شهروندان در طرح های زیست محیطی و صرفه جویی در آب, پایان تک-استفاده از پلاستیک. او پرچم انفجار جمعیت به عنوان یک نگرانی کلیدی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>