فوق العاده نوع ژست’: مورگان در Buttler تصمیم به حراج نهایی جام جهانی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

انگلستان ODI کاپیتان Eoin مورگان ستایش است تیم آی میت جس Buttler تصمیم به حراج خود را 2019 جام جهانی پیراهن به افزایش بودجه برای دو مستقر در لندن و بیمارستان برای مبارزه با COVID-19. انگلستان تا به حال موفق به شکست نیوزیلند در فینال 2019 50-بیش از جام جهانی توسط barest از حاشیه به عنوان هر دو نرمال 50 اور-اکشن و فوق العاده بیش به پایان رسید در یک کراوات.

سه شیرها موفق به برنده شدن این جایزه بر اساس مرز countback حکومت و آن را Buttler که شکست کنده در طول فوق العاده بیش از انکار نیوزیلند اول خود در جام جهانی پیروز شود.

“این فوق العاده ژست مهربان. ما را دیده اند مردم اهدا طول استرالیا بوش آتش; ما شاهد Shane Warne حراج خود را شل کلاه سبز برای یک میلیون دلار و یا چیزی کاملا مضحک” ESPN Cricinfo به نقل از مورگان عنوان کرد و گفت.

“تاثیر است که می تواند در بسیاری از زندگی به عنوان مخالف به نشستن در کسی کشو به عنوان یک بیت از یک جایزه… شخصا این چیزی است که من را درک نمی کنند. مردم آمده اند و گفتند که هرگز آن را انجام دهد. جاستین لانگر گفت: او هرگز نمی تواند دیدن یک وضعیت که در آن او را به انجام چیزی شبیه به آن اما من پیدا کردن آن سخت به این باور,” او اضافه شده است.

روز دوشنبه Buttler ارسال شده یک پیام ویدئویی در توییتر و زیر نویس پست با عنوان: “من قصد دارم به مزایده من فینال جام جهانی پیراهن برای جمع آوری کمک برای رویال Brompton و Harefield بیمارستان خیریه. هفته گذشته آنها راه اندازی یک درخواست اضطراری برای ارائه به نجات تجهیزات برای کمک به کسانی که تحت تاثیر طول COVID-19 شیوع”.

بریتانیا روز چهارشنبه گزارش داد 563 مرگ و میر در یک روز آوردن تعداد کل بیماران در این کشور که جان خود را در بیمارستان ها به 2,352.

برخی از 29,474 مردم در حال حاضر آزمایش مثبت پرش از 4,324 بیش از روز قبل با توجه به الجزیره.

سازمان جهانی بهداشت تا به حال نامیده می شوند coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>