فوق العاده تهاجمی عمل می گوید مایک Pompeo در چین حرکت در Ladakh

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین را “فوق العاده اقدام تهاجمی” در امتداد مرز با هند دیده نمی شود باید در انزوا اما در یک چارچوب بزرگتر که در آن Xi Jinping چینی حزب کمونیست درگیر شدن در افزایش بازنگری تلاش با همسایگان خود و آمریکا علیه مایک Pompeo روز چهارشنبه گفت:. Pompeo اضافه شده او مطمئن است که جهان را به درک تهدید است که ارائه شده توسط چین و با هم خواهد آمد به پاسخ در راه است که “قدرتمند و مهم است”.

“با من سخن گفته اند (خارجی) وزیر S Jaishankar چند بار در این مورد. چینی ها در زمان فوق العاده اقدام تهاجمی و سرخپوستان خود را انجام داده اند بهترین پاسخ به این که” Pompeo گفت: در پاسخ به این سوال در چینی تلاش برای گسترش قلمرو خود را که منجر به دو ماه ایستاده-بین سربازان هند و چین است.

آزادی بخش خلق چین است ارتش آغاز شده و پوسته پوسته شدن حضور خود را در امتداد خط کنترل واقعی به عنوان بخشی از یک د-تشدید روند توافق بین دو کشور است اما اصرار داشت که آن را هند که در حال عبور از خط.

“وجود ندارد بسیاری از همسایگان است که می تواند رضایت بخش می گویند که آنها می دانند که در آن حاکمیت خود را به پایان می رسد و جامعه چینی پارتی احترام خواهد شد که حاکمیت. این است که قطعا درست است در حال حاضر برای مردم بوتان و همچنین”

“من قرار داده و در این زمینه دبیر کل شی جینپینگ و رفتار خود را در سراسر منطقه و در سراسر جهان است. من فکر نمی کنم آن است که ممکن است به نگاه خاص که نمونه چینی از حزب کمونیست پرخاشگری در انزوا. من فکر می کنم شما نیاز به قرار دادن آن در چارچوب بزرگتر,” Pompeo گفت.

وزیر امور خارجه آمریکا با اشاره به تعداد زیادی از مرز و اختلافات دریایی چین که باز کرده بود با همسایگان خود. “من فکر می کنم آن را بی نظیر هر مکان در جهان است,” او گفت:.

“وجود ندارد بسیاری از همسایگان است که می تواند رضایت بخش می گویند که آنها می دانند که در آن حاکمیت خود را به پایان می رسد و جامعه چینی پارتی احترام خواهد شد که حاکمیت. این است که قطعا درست است در حال حاضر برای مردم بوتان به عنوان خوب,” او گفت:.

چین حیرت زده تهیمفو ماه گذشته هنگامی که آن را در اعتراض به کمک مالی درخواست برای 650-کیلومتر مربع Sakteng پناهگاه حیات وحش, در شرق بوتان را حرکت کردن منطقه در نشست واشنگتن-بر اساس تسهیلات جهانی محیط زیست. پکن معتقد است که محراب که بوتان همواره از آن به عنوان شرقیترین بخش بود خاک چینی.

زمانی که Hindustan Times رسیده به وزارت خارجه چین برای روشن پکن گفت: چین-بوتان مرز هرگز تحدید و اختلاف شد “بیش شرقی و مرکزی و غربی بخش برای یک مدت زمان طولانی”.

“این چیزی است که جهان باید دست به دست هم برای پاسخ به. این افزایش بازنگری تلاش است که حزب کمونیست چین که درگیر در چیزی است که رئیس جمهور تهمت گرفته شده فوق العاده جدی” Pompeo گفت.

Pompeo گفت که ایالات متحده در حال تلاش برای برقراری ارتباط به رهبری که “ما در این مورد جدی. “وقتی که من می گویند که ما آن است که نه تنها ایالات متحده بلکه ما خواهد شد و در مدت کوتاهی شروع یک گفت و گو با اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) دوستان در مورد چگونه ما در مجموع می تواند در پاسخ به این چالش از حزب کمونیست چین” او گفت:.

“من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است با گسترش این ویروس از ووهان چین, من فکر می کنم جهان دیده می شود که رنگ واقعی حزب کمونیست چین و من معتقدم در حال حاضر از همیشه قبل از است که مردم جهان را به درک تهدید است که ارائه شده است نه تنها در داخل, در داخل چین اما تاثیر که دبیر یازدهم در جهان خوب نیست… و جهان را با هم خواهد آمد به پاسخ در راه است که قدرتمند است و مهم است و حفظ حاکمیت ملت عامل تحت حکومت قانون و راه همه ما تبدیل به عادت کرده اند و منافع مردم در سراسر جهان,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>