در صفر-مورد ناندید یک نگرانی: 4,000 رشته پنجاب زائران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط ارم صدیق | ناندید | منتشر شده در مارس 10, 2020 3:44:50 am

nanded, nanded pilgrims stuck, sikh pilgrims in nanded, nanded coronavirus cases, coronavirus free zones, coronavirus zero case یک لنگر در Gurdwara لنگر Saheb در ناندید. (اکسپرس عکس)

در چهارشنبه, 12 اندونزیایی که وارد در ناندید در 15 مارس پس از حضور در Tabligi جماعت جمع آوری در دهلی نو — مرتبط با بسیاری از coronavirus موارد — به پایان رسید قرنطینه با COVID-19 نتایج آزمایش منفی است. این بود پایان فقط یک مشقت بار منتظر دولت در منطقه میان تنها نه در بدترین ضربه ماهاراشترا با صفر موارد است. ناندید در آن ذهن دیگری جمع آوری: تقریبا 4000 زائران از پنجاب در رشته های تاریخی Gurdwara لنگر Saheb.

ساکن معاون گردآورنده Dr Sachin Khalla گفت: تمام 3,755 زائران نمایش شده اند برای علائم COVID-19 مانند سرماخوردگی و گلو درد در طول دو روز گذشته و هیچ کدام تا کنون نشان دادن هر. اما سخت تر بخش این است که اطمینان حاصل کرد که زائران نیست سرمایه گذاری از محل gurdwara یکی از پنج برجسته ترین سیک عالیات در کشور است که تساوی نزدیک به 30 لاخ بازدید کننده در سال است.

بخش 144 تحمیل شده در منطقه, با سه پلیس امنیت جاده اصلی منتهی به gurdwara و یک مانع برای جلوگیری از وسایل نقلیه.

زائران وارد بین 1 مارس و آوریل 20 شده اند و قادر به پشت سر. آنها را به gurdwara پنج ‘خوابگاه’ — در مجموع از 1 ، 200 اتاق در اندازه های مختلف.

دولت با آگاهی از خطرات ناشی از داشتن بسیاری از زیر یک سقف در میان همه گیر با استفاده از تضمین های اجتماعی فاصله. ناندید سرپرست پلیس Vijay Kumar Magar می گوید که پس از بخش 144 بود استناد این دو روز مطرح شده یک چالش عمده به زائران نگه داشته و رفتن به شهر.

“پس از آن ما یک جلسه با مذهبی سر و از آنها خواست برای حفظ زائران در اتاق خود و حتی خدمت به مواد غذایی به آنها وجود دارد به جای در جامعه آشپزخانه می گوید:” Magar.

اما این آسان تر است از انجام گفت. Bachendar سینگ یک کشیش در gurdwara می گوید ایمان خود را اجازه نمی دهد آنها را به نوبه خود هر کسی از یک لنگر از جمله غیر سیک ها. “مفهوم لنگر هرگز به محدود کردن مردم است. Langars نیست ساخته شده با دروازه. چگونه ما حتی نزدیک ؟ ” او می پرسد.

هر روز به مردم نشستن در ردیف به خوردن و زنان را در وعده های غذایی از برنج roti, dal و سبزی و مواد غذایی آماده است برای نزدیک به چهار لاخ مردم ارسال می شود در طول ناندید و مناطق اطراف آن. گندم و برنج و دال منابع برای gurdwara به طور کلی دریافت در قالب کمک های مالی دو بار در سال از پنجاب در حالی که چیزهای دیگر خریداری شده به صورت محلی.

رشته زائران می گویند تنها راه برای اطمینان از ایمنی خود و دیگران است که برای دریافت آنها را به خانه. “اگر دولت می خواهد ما را به حفظ فاصله اجتماعی آنها باید تنظیمات را برای ما به بازگشت می گوید:” Sukhwinder Kaur که وارد gurdwara در 18 مارس با شوهر و دختر خود را.

Kulwinder Singh, 35, تلاش برای به دست آوردن مواد مخدر برای او 58 ساله مادر Jaswinder Kaur, است که سرطان پستان است. آنها تا به حال در سمت چپ صفحه اصلی در کپورتهلا پنجاب در 20 مارس با دوز برای پنج روز امیدوار به بازگشت به خانه توسط مارس 26. اما پس از آن آمد 21 روز در سراسر کشور مستند شروع مارس 24. “پزشکی فروشگاه در مجاورت ندارد دارو است. من شده اند به دنبال در همه جا می گوید:” Kalwinder.

Amrik Singh, 47, می گوید او پرداخت تومان 60,000 برابر نرخ معمول تومان 45,000 به کتاب یک وسیله نقلیه خصوصی در مارس 29 تا خانوادهاش را از 10 به پنجاب. اما خود خودرو متوقف شد در هینگلی و بازگشت به ناندید. به گفته وی برخی از وسایل نقلیه خصوصی می خواهیم تا آنجا که Rs 1.25 لاخ به آنها را به خانه.

سر کشیش بابا Balwinder سینگ می گوید که آنها آماده کامیون و 10 سایر وسایل نقلیه است که می تواند به زائران اگر گواهی عدم سوء پیشینه داده می شود.

بخشی از راه آهن مدیر Upinder سینگ می گوید که او دریافت درخواست های متعدد برای اجرای یک قطار ویژه برای زائران از جمله از MLA Pratap Chiklikar. “ما اصرار به راه آهن وزیر برای اجرای یک قطار بین ناندید و امریتسار که به سفر های جاده ای به پنجاب اجازه را به اعطا می شود توسط سه متحده است. من نامه نوشته به خانه وزیر Amit Shah نیز می گوید:” Chiklikar.

مقامات باقی می ماند نگران در مورد ساخت یک استثنا به عنوان آن ممکن است منجر به سیل خواسته های مشابه. Chiklihar می گوید حدود 4.5 کرور رشته مردم در کشورهای مختلف به دور از خانه های خود.

در ضمن جمع آوری Khalla امیدها و ترس های خود را باقی می ماند بی اساس است. این Tablighi Jamaat بحران درگیر 70,000 افرادی که بازگشت به ناندید از طریق بمبئی و پونا. “آنها به 14 روز از خانه قرنطینه و دو تیم مختلف تشکیل شده به اطمینان حاصل شود مردم آن را رعایت,” او می گوید. هیچ یک تا کنون آزمایش مثبت است.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>