در بدترین سناریو هند گزارش می تواند بیش از 6 کرور Covid-19 مورد در ماه مارس…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با توجه به موسسه علوم (IISc) طرح Covid-19 عفونت در هند بهتر سناریو برای کشور هند در مجموع coronavirus موارد می تواند به عنوان کم به عنوان 37.4 لاخ در پایان ماه مارس سال 2021 و می تواند به عنوان بالا به عنوان 6.18 کرور در پایان ماه مارس سال 2021 در بدترین سناریو مورد.

این IISc مدل “یک تغییر پارادایم در مدلسازی ریاضی از بیماری های عفونی” است و بر اساس کشور Covid-19 داده و روند بين Mar 23 و 18 ژوئن این سال “برای تنظیم پارامترهای data-driven model”. با این حال پیش بینی ها به احتمال زیاد متفاوت پس از در نظر گرفتن زمان Covid-19 وضعیت در کشور است.

همچنین بخوانید: به سطح شیب دار بالا coronavirus تست دهلی درمانگاه قرار داده TB ماشین آلات برای استفاده از

در آن “بدتر سناریوی” طرح مدل پیش بینی هیچ Covid-19 اوج هند تا پایان ماه مارس سال 2021. در حالی که رفتن توسط “بهتر سناریو” هند Covid-19 اوج می آمده توسط “هفته دوم سپتامبر یا اکتبر.

مدل گذاشته تاکید زیادی بر شروع “یک یا دو روز مستند هر هفته” برای کاهش میزان عفونت های جدید.

“یک یا دو روز مستند هر هفته (به عنوان مثال شنبه جمعه & شنبه و غیره) با انطباق کامل همراه با کافی اجتماعی فاصله در طول روز موثر است به منظور کاهش گسترش” این مطالعه به عنوان خوانده شده.

همچنین بخوانید: چرا بیهار باید انجام Covid-19 آزمون از دهلی نو

همچنین با اشاره به بهبود مداوم در هند Covid-19 میزان بهبودی و تأکید بر اهمیت مراقبت های پزشکی مناسب و به موقع قرنطینه.

“در میان همه اقدامات, تماس, ردیابی, قرنطینه و اجتماعی فاصله کلید شامل گسترش در صورت عدم وجود واکسن” آن را اعلام کرد.

هند Covid-19 چوب خط حساب کردن در حال حاضر نزدیک به 10 لاخ علامت با بیش از 24 ، 000 مرگ و میر و تعدادی از بهبود بیماران لمس 6 لاخ. در سطح جهان به ویروس آلوده 13 میلیون نفر در حالی که بیش از 5 لاخ مردم در برابر اعدام و بیش از 8 میلیون نفر از بیماران بهبود یافته اند در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>