در وادودارا ساکنان هنوز هم در انتظار آستان تحویل اقلام ضروری

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Aditi رجا , Aishwarya Mohanty | احمدآباد وادودارا | منتشر شده در تاریخ: مارس 28 سال 2020 12:42:37 am

gujarat coronavirus, coronavirus lockdown, india lockdown, coronavirus news, latest news, indian express دولت منتقل شده بود به سبزی بازار از Khanderao به چوگان زمین در روز پنج شنبه و بلافاصله پس از سفارش پس از هرج و مرج است. (اکسپرس عکس/Prashant Nadkar)

در وادودارا دولت است و در عین حال به آمده تا با یک مکانیزم برای اطمینان آستان تحویل اقلام ضروری به ساکنان حتی به عنوان مستند تحمیل در پی شیوع کروناویروس وارد روز سوم.

در وادودارا شهرداری شرکت منتشر شده یک لیست از سوپر مارکت ها و فروشگاه های محلی حاضر به اجرای آستان تحویل اما بسیاری از فروشگاه ها جواب نداد تماس. دولت منتقل شده بود به سبزی بازار از Khanderao به چوگان زمین در روز پنج شنبه و بلافاصله پس از سفارش پس از هرج و مرج است.

در صبح روز جمعه تعدادی از ساکنان رسیده پولو زمین اما زمین خالی بود. پلیس مستقر شدند تا اطمینان حاصل شود که فروشندگان نمی تنظیم میکند. چندین نفر رسیده وادودارا APMC بازار در Sayajipura برای خرید سبزیجات به طور مستقیم منجر به مقدار دوزخ.

اما 24 تراکتور و فروشندگان تعیین شده توسط VMC به دور از 12 اداری بخش کمک کردن بار. “ما در حال پرسیدن این منطقه عرضه افسر به نگاه به این موضوع از غیر پاسخگو فروشگاه های مواد غذایی. ما باید به نام یک جلسه با همه علاقه مند به فروشگاه و آنها توافق کردند که برای ارائه. باید آن را در محل در یک زن و شوهر از روز. ما یک وضعیت هرج و مرج است که می تواند تبدیل به یک وضعیت خطرناک بنابراین ما تصمیم گرفت تا بلافاصله آن را متوقف کند. این handcarts را در تمام مستعمرات بنابراین مردم مجبور به بیرون رفتن” VMC کمیسر Nalin Upadhyay گفت.

روز جمعه APMC Sayajipura باز در 3 هستم و باز مانده دو ساعت فراتر از روزمره آن زمان پس از کلکتور منطقه برگزار شد جلسه با APMC در روز پنج شنبه.

“این جریان از منابع نسبتا مشابه نسبت به روزهای دیگر. با این حال قیمت های خرده فروشی را متورم به اندازه 100 درصد در برخی از موارد پس از سبزیجات و میوه بازار تعطیل شد. در APMC نرخ بالاتر از 5-10 درصد است. قیمت این شات بین 50-100 ٪ در ارزش خرده فروشی” گفت: APMC بازرس Pushprajsinh Gohil.

در ضمن به عنوان جمعیت زیادی جمع شده بودند در بازار دولت ساخته شده تغییرات جزئی در زمانبندی شامل جمعیت.

“تا کنون ما نیست و در مواجهه با هر موضوع را در نظر لوازم. کشاورزان هنوز در حال همکاری هستند. اگر وجود دارد هیچ وحشت سناریو کشاورزان ادامه خواهد داد به آمده از بازار بیشتر caters به کشاورزان محلی در اینجا” جانی اضافه شده است.

ترین پورتال تجارت الکترونیکی نیز هنوز آغاز نشده است و ارائه اقلام است. منطقه جمع آوری Shalini Agarwal گفت: این روزنامه که قرار دادن تدارکات در محل را چند روز. “اگر چه همه تجارت الکترونیکی و فروشگاه های محلی نشان داده اند که تمایل به سعی کنید برای ارائه در خانه آنها در مواجهه با مسائل نیروی انسانی و تدارکات. امروز ما حل و فصل مسائل از فروشگاه های زنجیره ای مانند Grofers تنظیم tempos برای آنها. ما کمک خواهد کرد که آنها را ساده این طوری است که یک بخشی از جمعیت این شهرستان را می توان تحت پوشش تحویل. مردم را دریافت مواد غذایی خود را در خانه در چند روز اما آن را قطعا نمی تواند یک سرویس است که می تواند بار از کل شهر,” او گفت:.

در ضمن احمدآباد Municipal Corporation (AMC) گرفته شده تعدادی از طرح های به اطمینان حاصل شود که ساکنان را گام به گام در طول مستند. اما در روز جمعه تعداد بیشتری از مردم جرأت از خانه و شهر را دیدم بیشتر فضایی جنبش است.

شهرداری کمیسر Vijay Nehra گفت که AMC تضمین آن کنترل کامل بر زنجیره تامین و توزیع رایگان و سبزیجات در زاغه.

“ما گره خورده است تا با تامین کنندگان ما ارائه خود ما کامیون و ما نیروی انسانی و به این ترتیب همه چیز در AMC کنترل” گفت: Nehra. سبزی بر روی چهار چرخ ابتکار بیش از حد دیده می شود مقیاس بزرگ-تا سه روز.

(با ورودی از Sohini Ghosh در احمدآباد)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>