پس از نماز خواندن به نمایندگی از نخست وزیر نارندرا مودی در Gangotri و Yamunotri عالیات در روز افتتاح معابد کاهنان Kedarnath و بادرينات ، حرم نیز تصمیم به ارائه اولین نماز از طرف نخست وزیر.

Satpal Maharaj وزیر فرهنگ و گردشگری در Uttarakhand گفت که این تصمیم گرفته شده است به ارائه اولین نماز در Kedarnath و بادرينات ، از طرف PM مودی به عنوان نشانه ای از ابراز قدردانی به او برای کمک در افزایش تعداد زائران به این زیارتگاه که به نوبه خود باعث تقویت اقتصاد محلی در طول سال.

“هر سال ما نخست وزیر مودی بازديد Kedarnath حرم به دنبال بابا قیدار را نعمت برای رفاه کشور, اما این بار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس نه او و نه هیچ یک از زائران شده اند قادر به آمدن به عتبات. به عنوان نشانه ای از قدردانی اولین نماز در هر دو Kedarnath و بادرينات ، حرم ارائه خواهد شد از طرف او برای کمک به تقویت اقتصاد محلی از تپه ها توسط خود بازدیدکننده داشته است به زیارتگاه” Maharaj گفت.

وزیر افزود که او خواهد بود رفتن به دهلی نو پس از مستند برداشته شده است به ارائه از نماز, مقدس, گل و آب مقدس به نخست وزیر.

پس از اولین نماز ارائه شد در Gangotri حرم در روز یکشنبه به نمایندگی از ساعت Modi, کشیش خواهد شد در حال حاضر ارسال مقدس Ganga آب برای نخست وزیر را از طریق پست به عنوان یک برکت و رحمت برای تقویت مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر.

ساعت مودی اهدا کرده است 1100 تومان به Sripanch Mandir برای samiti Gangotri در این مناسبت فرخنده از Tritiya Mahaparva. Suresh Semwal رئیس Gangotri Dham معبد کمیته گفت که در زیر بخشی بازپرس Bhatwadi منطقه Devendra سینگ Negi به مقدار فرستاده شده توسط نخست وزیر مودی به معبد کمیته.

“پس از آن ما ارائه اولین نماز به الهه گانگا از طرف نخست وزیر به ما این قدرت برای مبارزه با این بیماری همه گیر و پیروزی در جنگ علیه coronavirus” گفت: Semwal.

دیپاک Semwal از Gangotri Dham معبد کمیته گفت که هر کسی که ارائه می دهد نماز به الهه گانگا است “با توجه به آب مقدس از Maa Ganga توسط کاهنان معبد به همین دلیل است که ما در حال ارسال آن به نخست وزیر مودی همچنین او به عنوان نماز در روز یکشنبه.”

در سال گذشته Uttarakhand وزیر Trivendra سینگ Rawat او اعتبار PM مودی بازدیدکننده داشته است مکرر به دولت به عنوان دلیل رکورد هجوم زائران به چهار عتبات عالیات از دولت است.

در ماه نوامبر Rawat بود پرسیدم این سال بیش از 34 لاخ 81 هزار جانبازان بازدید Chardham و صاحب Hemkund. نخست وزیر مودی پس از بازدید از Kedarnath و بادرينات ، عالیات به پیام تمیز و امن Chardham Yatra به همه جانبازان آورده که تعداد زیادی از زائران در اینجا.”

نخست وزیر نارندرا بازدید Rudra مدیتیشن غار در Kedarnath در ماه مه سال گذشته است. ساعت مودی صرف یک روز مراقبه در Rudra غارهای نزدیک به یک کیلومتر از Kedarnath حرم. پس از بازدید از غار دریافت تعداد قابل توجهی از رزرو از سراسر کشور است. او همچنین تعداد بازدید بادرينات ، حرم در ماه مه سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im