در انگلستان حتی پزشکان در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس نه در حال آزمایش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چندین هند و دیگر پزشکان در خط مقدم درمان coronavirus بیماران در انگلستان شکایت کرده اند که آنها خود را در حال آزمایش این ویروس باعث نگرانی رو به رشد در طول راه است که در آن بحران به کار گرفته توسط مقامات انگلیسی.

“بدترین و در عین حال آمده است. هندی پزشکان و کادر پرستاری در میان کسانی که در خط مقدم درمان coronavirus بیماران, اما ما نگران آن است که آنها در حال آزمایش”, رامش مهتا رئيس جمهور از انجمن پزشکان هندی تبار روز چهارشنبه گفت:.

“هند کارکنان خط مقدم اگر آنها و دیگران نیز در انزوا آن بیشتر خواهد شد بدتر بحرانی کمبود کارکنان در خدمات بهداشت ملی (NHS). ما را نوشته اند به وزارت بهداشت در مورد این موضوع. کسانی که علائم حداقل باید آزمایش می شود” او اضافه شده است.

بوریس جانسون دولت است نیروبخش برای افزایش موارد در هفته سه بعدی. علاوه بر مشاوره self-جداسازی و بسته شدن رستوران ها و بارها در تئاتر و رویدادهای عمومی آن اختصاص داده است اضافی 330 میلیارد پوند برای مقابله با این وضعیت.

علاوه بر نگرانی های بیان شده توسط بسیاری در جامعه هند و بازدید کنندگان هند بیش از عدم تست برای ویروس, مشاوران بیمه خدمات درمانی و دیگران کار با حفاظت کمتر سخن گفته اند, به انگلیسی, رسانه های خبری ادعا انگلستان دستورالعمل در مورد این مسئله است که “هرج و مرج”.

Nishant جوشی, که با این نسخهها کار در A&E گروه از Luton و دانستیبل بیمارستان گفت: نگهبان: “من درمان بیمارانی که شاید ارائه یک مچ پا شکسته و آنها به طور ناگهانی شروع به سرفه بیش از همه شما. شما در حال تنفس در آئروسل, اسپری قطرات و ما حتی با پوشیدن یک ماسک – فقط مالش و پلاستیک صحن.”

“بسیاری از دوستان من هستند و پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان در خط مقدم…اما آن را فقط یک سوال از فدا کردن خودمان این خطر ما را تهدید همه ما را در تماس با آمد که شامل برخی از افراد آسیب پذیر در انگلیس.”

جوشی که همسر نیز دکتر گفت: “این فقط باعث می شود هیچ حس به هر یک از ما” و به یاد می آورد سوی سازمان بهداشت جهانی توصیه است که تست و تماس با ردیابی حیاتی است: “هنوز (انگلستان) دولت است و نه حتی تست کسانی از ما که در معرض بودن در این دوره از کار ما مبارزه با این خط مقدم.”

شفاعت به آزمایش می شود Iszy خداوند, 25, دکتر مشغول به کار در یک بیمارستان در Grimsby به بی بی سی گفت: “ما جوان و مناسب در حالی که همکاران ما بسیار قدیمی تر است. ما فقط مرتب کردن بر اساس از افرادی که باید کار در بیمارستان در حال حاضر”.

“پیامدهای بالقوه برای جداسازی مردم بدون آزمون بزرگ هستند. چه اتفاق خواهد افتاد اگر هر کسی که می شود چیزی شبیه یک سرد برای چند ماه آینده می خواهیم و باید به خود منزوی برای 14 روز در هر زمان ؟ آن را نگران کننده”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>