در زمان Covid-19 دکتر-تبدیل-سیاستمداران قرض دادن یک دست

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برای سانجی Jaiswal روز آغاز می شود با عجله صبحانه و سریع دور از ورزش قبل از او مجموعه های خارج برای بیمارستان است. این جایی است که او دریافت تماس از کسانی که به دنبال توصیه های پزشکی و یا بررسی بیماران. در این میان رئیس جمهور از بی جی پی را بیهار واحد نیز در زمینه تماس از حزب کارگران و کارفرمایان در دهلی نو.

Jaiswal می گوید آن کمک کرده است که دولت مجاز پزشکان به بیماران را بر روی گوشی.

“پیش از آن وجود نداشت و اجازه پزشکان برای انجام مشاوره از طریق تله مدیسین اما در حال حاضر شرایط آرام شده است توسط همراه اول و ما حداقل می تواند دیدن بیماران ما آنلاین و یا صحبت می کنند به آنها را بر روی گوشی” Lok سبها عضو از بیهار غرب Champaran حوزه گفت.

Jaiswal گفت که او داوطلب مستقر می شود برای coronavirus بیماران در بیمارستان که راه اندازی 140 تخت جداسازی بخش است.

“ما requisitioned PPEs (حفاظت فردی و تجهیزات) و مانیتور قلب; از آنجا که کمبود سراسر,” او گفت:.

دکتر دیگری تبدیل MP, آنیل جین است که BJP دبیر کل شده است نظارت بر وضعیت بر روی زمین در هاریانا و Chandigarh. یک جراح مشاور با آپولو گروه Jain شده است تمرین پزشکی پس از ادای سوگند به عنوان یک MP.

اما با در نظر گرفتن همه گیر این Rajya سبها MP گفت که او باید مردم رسیدن به او را برای مشاوره.

“من از شنیدن نگرانی های خود را و به آنها بگویید که چه چیزی برای تماشا کردن و زمانی که به عجله به اورژانس گفت: Jain, تاکید است که او تا به حال دوباره تمرین پزشکی است.

جین می گوید او متمرکز در تدارکات بر روی زمین برای اطمینان از بیمارستان های تامین و بیماران هستند که پس از نگاه. “ما مطمئن شوید که بیمارانی که نیاز به دیالیز برای مثال هستند که پس از نگاه. در حالی که این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر خدمات به طور منظم, ما در حال حصول اطمینان از درمان است نه متوقف” جین گفت.

وزیر سابق و Gautam Buddh نگر MP ماهش شارما نیز تمرکز بر بیمارستان های زنجیره ای که او اجرا می شود در نزدیکی دهلی نو است. یک دستیار BJP گفت: او در بررسی بیماران نیز هست.

در بوتان نیز نخست وزیر Lotay Tshering شناخته شده است به عمل دارو در تعطیلات آخر هفته در ایرلند نخست وزیر لئو Varadkar است دوباره ثبت نام به عنوان یک پزشک و در نظر دارد به کار یک شیفت در هفته برای کمک به در طول coronavirus بحران دفتر خود گفت: در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>