در زمان coronavirus: دهلی شورشی ورزشگاه را برانگیخت ویروس خود را به پمپ آهن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در حالی که بالا بدنسازی زنجیره ای در هند توقیف بیش از coronavirus همه گیر بسیاری از تمرین dens هجوم دولت سفارشات از یک مستند با باز ماندن برای عضلانی خود را محدود به مشتریان. ورزش متعصب خود را می گویند نیاز به پمپ آهن است که ارزش در معرض خطر و ورزشگاه’ صاحبان باز کردن با وجود مواجهه با پلیس اقدام به معنی دمبل حمل بودن برداشته و تردمیل اقامت تبدیل.

در یکی تنگ, بدنسازی در شلوغ دهلی نو الان حدود 20 نفر در حال انتظار برای یک نوبت در یکی از 10 ماشین آلات.

“وجود دارد ترس است چرا که هر عمل یا دولت دایره پایین می آید چقدر خوب پلیس می گوید:” مالک می دهد که تنها نام کوچک خود را Rajeev. “این نیز یک ماده از ما امرار معاش.”

همچنین بخوانید: توکیو 2020 المپیک خواهد بود به تعویق افتاد و با توجه به کروناویروس: عضو کمیته بین المللی المپیک – گزارش

Rajeev می گوید که در مدت کوتاهی پس از او باز خود را در سال 2016 دولت لغو بیش از 80 درصد از یادداشت ها بانک برای مقابله با اقتصاد سیاه و سفید. که به شدت ضربه کسب و کار به عنوان یک ملی جدید مالیات بر فروش معرفی شده در سال 2018 است.

“بنابراین ما شده اند در زیر چکش و در حال حاضر نمی توانیم به تعطیل,” او گفت:.

مقامات سرکوب در ورزشگاه با پلیس در دهلی دستگیری دو صاحبان روز یکشنبه به صورت غیر قانونی عامل. چهار پرونده های جنایی نیز در برابر ورزشگاه در جای دیگر در پایتخت, پلیس گفت:.

– عملیات حرارتی –

هند است که گزارش 10 مرگ و میر ناشی از حدود 500 ویروس موارد صحنه یک روز مقررات منع رفت و آمد در روز یکشنبه به تست آن همه گیر دفاع. مقامات سپس دستور داد شدید محدودیت های جدید در حرکت است.

در بین پارس سفارشات به خود عرق خیس اعضا و کارکنان Rajeev می گوید که چگونه او معتقد است که بدنسازان می تواند به مبارزه با ویروس ها با ایمنی قوی و هند آب و هوا کمک خواهد کرد.

همچنین بخوانید: Maldini انتظار برای بازیابی از کوروناویروس “در یک هفته”

“هند بسیار داغ کشور تا زمانی که درجه حرارت افزایش می یابد و من آموخته اند که درجه حرارت بین 25-26 درجه سانتی گراد می تواند از بین بردن این ویروس می گوید:” سینگ برجسته به طور گسترده ای برگزار باور در کشور 1.3 میلیارد نفر است.

سازمان بهداشت جهانی گفته است هیچ مدرکی وجود دارد که گرما جان coronavirus.

“من گرفته اند عمل وجود دارد sanitiser. اگر شما سطح ایمنی بسیار قوی است و سپس شما می توانید به مبارزه با این ویروس” Rajeev اصرار دارد.

– ‘ویروس ثانویه’ –

در حالی که مدارس و کالج ها و استخرهای شنا می بسته و از بالا, رویدادهای ورزشی مانند هند لیگ برتر کریکت در حال تعلیق در ده ها تن از ورزشگاه در حال عملیاتی در سراسر دهلی نو است.

هند پررونق بدنسازی فرهنگ و برای بسیاری از ساعت های اضافی مورد نیاز برای سوزاندن چربی های ناخواسته بدون توجه به خطرات.

“من 13 کیلو اضافه وزن دارند و من انجام 50-چالش روز” یکی 27 ساله در دانشگاه محقق به خبرگزاری فرانسه گفت که او محو عرق پس از 20 دقیقه اجرا بر روی تردمیل.

“هر روز من به اتاق من من چشم پوشی از این واقعیت است که وجود دارد coronavirus و نگه داشتن در ایجاد انگیزه خودم که من باید برای رفتن به ورزشگاه,” او گفت:.

“این ویروس ثانویه — اگر من سالم, پس از آن من می تواند کشتن ویروس,” او گفت:, و اضافه کرد که او را نگه دارید آمدن به ورزشگاه با وجود تهدید به اقدام پلیس اگر گرفتار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>