در زمان coronavirus: جادوگر شطرنج آناند مذاکرات در مورد زندگی در مستند در آلمان…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

من به آلمان در ماه فوریه به بازی در شطرنج, بوندسلیگا برای تیم من OSG بادن-بادن اما این مسابقات لغو کردم چرا که از گسترش Covid-19 شیوع. قبل از بازگشت به هند, من تصمیم گرفتم به طور داوطلبانه خودم جدا برای چند روز به عنوان یک اقدام احتیاطی و به لحاظ اجتماعی دور در آپارتمان من در نزدیکی فرانکفورت. اما پس از آن محدودیت های مسافرتی (توسط دولت هند) بودند در محل پس از آن ساخته شده حس به دنبال آنها را به جای خود قرار داده و همچنین خانواده خود را در خطر است.

این است که بسیار غیر معمول تجربه برای من به عنوان من انجام چیزی شبیه به این برای اولین بار در زندگی من است. من نگه داشتن در تماس با خانواده و یک چت تصویری با پسرم Akhil و Aruna روزانه. ما سعی می کنیم به برخی از شادی در این زمان دشوار است با صحبت کردن به یکدیگر است. من شده است بازی شطرنج با Akhil بیش از حد. Aruna می گوید من به عنوان یک پدر!”

همچنین بخوانید: بیماری همه گیر کوروناویروس: تعویق یک گزینه برای بازی های المپیک توکیو – کمیته بین المللی المپیک

اساسا من ماندن در آپارتمان بیشتر از زمان. برای نگه داشتن خودم مناسب و مشغول, من می توانم در یک مقدار زیادی از تمرینات در خانه مانند یوگا و کشش. به علاوه هنگامی که در یک روز من بیرون رفتن برای یک پیاده روی کوتاه درست کردن بلوک برای گرفتن برخی از هوای تازه. من برای جلوگیری از رفتن به مکان های که در آن مردم جمع. اگر من نیاز به خرید چند چیز پس از آن من بازدید نزدیک به فروشگاه مواد غذایی اما برای بقیه هم من ماندن در خانه.

وجود دارد هیچ مشکلی در گرفتن چیزهای اساسی در اینجا. نیازهای اساسی معاف از خاموش شدن داروخانه ها باز هستند و مردم در حال تلاش برای به نظم در به جای رفتن به رستوران.

همچنین بخوانید: ‘را هر روز به عنوان آن می آید با این امید که این ویروس از بین برود’

این Covid-19 همه گیر نهفته است من در حال پخش برنامه به عنوان بوندسلیگا (شطرنج) مسابقات آخر هفته گذشته لغو کردم. همه ما در حال انتظار برای اخبار از نحوه آینده این مسابقات را شکل خواهد داد بسته به نتیجه این شیوع. حتی دیگر مسابقات به حالت تعلیق و یا لغو بنابراین ما باید صبر کنیم تا همه چیز در کنترل هستند به فکر می کنم از شطرنج مدار.

یکی از چیزهایی که من را نگه می دارد مشغول در شب آنلاین تفسیر برای یک شطرنج وب سایت است که من انجام برای داوطلبان این دوره از مسابقات است که در حال حاضر در یکاترینبورگ روسیه. من ارتباط با مردم را از وب سایت از آلمان برای تفسیر در بازی. این یک تجربه جدید برای من که این اولین بار است که من commentating در این مقیاس (بیشترین بار دیگر من درگیر شده است به عنوان یکی از شرکت کنندگان).

تا آنجا که بازگشت به هند نگران است ما پس از مشاوره های مسافرتی در حال حاضر و بر اساس آنچه دولت هند و آلمان می گویند ما با آن بروید. همانطور که در حال حاضر پروازهای لغو شده اند تا مارس 28 بنابراین ما باید برای دیدن پست که چه سناریو است.

این یک مسئله جهانی است و یکی از چیزهایی که بسیار مهم در این است که هیچ درمانی یافت شده برای این ویروس است. بنابراین همه ما می توانید انجام دهید این است به دنبال مشاوره های صادر شده توسط دولت و پیاده سازی اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است. همسر من همیشه به یاد من به نگه داشتن در داخل خانه به عنوان آنجا که ممکن است و شستن دستها در فواصل منظم—به طور کلی درخواست من به دنبال بایدها و نبایدها. همه به دنبال چه مقامات می گویند که ما نمی کمک در گسترش شیوع. بیایید همه امن و سالم است.

همانطور که به B Shrikant

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>