در قرنطینه هند بوکس مربی افکار با همسر خود در ایتالیا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Raffaele Bergamasco کار شده است برای تدریس به هند زنان بوکسورهای چگونه به ظالم و ضبط چهار مقدماتی برای توکیو 2020 اثبات شده است فقط در چگونه به خوبی او انجام داده است. در عین حال برای سر مربی این اضطراب بار. Bergamasco همسر Morra Marianeve است مبارزه با سرطان سینه از اواخر سال 2018 است. معمولا او باعث می شود سریع سفر بازگشت به خانه به آسیسی تپه شهر در مرکزی, ایتالیایی منطقه اومبریا, با همسر خود. او را به زمین او را برای جلسات شیمی درمانی و بازگشت به هند روز بعد.

که پنجره در حال حاضر بسته برای Bergamasco که در خود قرنطینه در IG مجموعه ورزشگاه به دستور مقامات پس از هند تیم بوکس بازگشت از اردن, Amman در مارس 13 زیر, آسیایی, بازی های المپیک مقدماتی.

روز جمعه مرگ و میر در ایتالیا لمس 3,400 بالاترین در هر کشور فراتر چین هر چند Assisi کمتر است به شدت متاثر از بخش هایی از شمال ایتالیا.

هفته گذشته برای اولین بار از او تشخیص داده شد Bergamasco بود در دست برای کمک به همسر خود. او رفت و برای او جلسه همراهی می کردند توسط پلیس و مقامات بیمارستان.

“من نگران این وضعیت در ایتالیا. تمام روز من یا چک کردن همسر و یا پدر و مادر” او گفت:. “همسر من به نام دکتر هفته گذشته به عنوان او تا به حال برای رفتن برای او شیمی جلسه. آنها به من کمک کرد و پلیس آمد برای انتخاب و رها کردن به بیمارستان. من دو دختر باقی ماند به دلیل این که آن را کامل مستند. همه چیز بسته است از مدارس به مراکز. این یک وضعیت بسیار خطرناک در ایتالیا.”

Bergamasco دختران نیز زندگی می کنند در آسیسی اما پدر و مادر خود هستند در تورین و میلان در بدترین منطقه آسیب دیده از کشور است.

“با وجود این فاصله آن را هرگز اتفاق افتاده است که من تا به حال نشده است با همسرم در طول شیمی جلسات اما این بار این وضعیت را از دست. مرزهای مهر و موم شده بنابراین شما می توانید بروید. من می دانم که من یک زن بسیار قوی است و او را مدیریت خواهد کرد” او گفت:. “او شیمی را به پایان برساند در اواخر ماه مه. او می خواهد برای پیوستن به من در اینجا.”

در بازگشت از اردن با تیم Bergamasco صرف یک شب در فرودگاه دهلی نو. قبل از مقدماتی المپیک از 3 مارس بوکس تیم ملی تا به حال آموزش دیده در ایتالیا المپیک مرکز آموزش در آسیسی برای دو هفته.

“از آنجا که من از ایتالیا نگهداری آنها در فرودگاه دهلی نو برای غربالگری. به ما گفته شد را در خود قرنطینه شده اند و من پس از آن به شدت. دختران نیز در خود قرنطینه در خانه های خود. این مهم است که به امن باقی می ماند,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>