نوشته شده توسط Manoj C G , Abantika Ghosh | دهلی نو | به روز شده: فوریه 7 سال 2020 5:04:58 am

Motion of Thanks to President's Address, PM Modi in Rajya Sabha, Modi in Rajya Sabha, Modi on CAA, Opposition on CAA, India news, Indian Express مخالف بود نه رسیدن به حصار-جانشین مانند BJD و NDA متحدان Akali Dal, LJP و JD(U) آن را آشکارا بیان رزرو در برنامه ریزی برای یک کشور NRC.

اپوزیسیون ایران روز شنبه برای راه اندازی یک تاول حمله به دولت در Rajya سبها در طیف وسیعی از مسائل و منتقل بی سابقه 431 اصلاحات در حرکت با تشکر از رئیس جمهور آدرساما “عدم هماهنگی” منجر به مخالفت اعضای عدم به زور رای گیری در اصلاحات و یا به نوبه خود جداول در حزب حاکم مانند آنها انجام داده بود در سال 2015 و 2016.

مخالف بود نه رسیدن به حصار-جانشین مانند BJD و NDA متحدان Akali Dal, LJP و JD(U) آن را آشکارا بیان رزرو در برنامه ریزی برای یک کشور NRC.

در میان اصلاحات یکی بود که می خواستم آدرس رئيس جمهور به ابراز تاسف از شکست به “کاهش ترس مردم از سراسر کشور NRC و NPR”.

بسیاری از رهبران ارشد از جمله احمد پاتل و P چیدمبرم کنگره و درک O’ Brien از Trinamool کنگره بودند و در خانه زمانی که نخست وزیر در پاسخ به این بحث است. مخالفان صحنه یک اعتصاب یک بار در سخنرانی خود بود و حرکت نمی کند اصلاحات — این پرسش در “سکوت” بیش از مسائل اعم از کا به کشمیر سرکوب به رکود اقتصادی. BSP نمی پیوستن به احزاب دیگر در اعتصاب.

مخالفان اما مبارز بود. ارشد کنگره رهبر آناند شارما پاره به دولت گفت: رئيس جمهور در آدرس بود “ناامید کننده” و “uninspiring” را به عنوان آن را نمی بحث در مورد وضعیت اقتصادی کنونی و بحران است. او به اتهام دولت با “یاد ماندنی سوء مدیریت و اقتصاد” و گفت: آن را تا به حال سوار بر “فروش بزرگ” از سرمایه های ملی ایجاد شده بیش از چند دهه برای تامین مالی کسری درآمد. دولت او گفت در حال اجرا به دور از مسائل واقعی.

شارما گفت: باعث تاسف است که دولت تا به حال ذکر شده این کا به عنوان یک دستاورد در آدرس رئيس جمهور. “هیئت منصفه هنوز. این موضوع در حال بررسی است و با دیوان عالی کشور است. وجود اضطراب در چندین ایالت” او گفت:.

اعضای سراسر احزاب مخالف نقل مکان کرده بود اصلاحات به قرار دادن خطوط در آدرس رئيس جمهور بیان کرد که کا تضعیف سکولار مفهوم شهروندی و تبعیض مذهبی خطوط و موجب سختی و اضطراب به مردم است.

این Trinamool کنگره اصلاحات به عنوان مثال به دنبال اضافه شده به این سخنرانی ابراز تاسف از عدم “اذعان سختی ها و نگرانی های مردم ناشی از عبور از تابعیت متمم قانون 2019” و “کاستن از ترس مردم از سراسر کشور NRC و NPR”.

اما مخالفت با شور و شوق از بین می رود به عنوان بحث آمد ، مخالفان نیمکت نمی شد کامل زمانی که نخست وزیر از راه اندازی یک حمله کوبنده در “کنگره و دوستان خود را.” منابع مخالفان اردوگاه بعد گفت: هند اکسپرس که برخی از احزاب تصمیم گرفته بود به مطبوعات برای رای دادن. و رهبران سرزنش یکدیگر برای شکست.

یک رهبر گفت: کنگره نمی هماهنگ با دیگر احزاب است. “وجود دارد هیچ نشست. هیچ طرح مناسب. اما سه-چهار طرف — کنگره DMK چپ و NCP — تصمیم گرفته بود به مطبوعات برای رای دادن. اما وجود دارد یک اعتصاب ناگهانی. ما تا به حال هیچ گزینه ای جز به راه رفتن با دیگران” اپوزیسیون عضو گفت.

یک رهبر چپ ادعا کرد که Trinamool کنگره بود و نه مشتاق به مطبوعات برای بخش اگر چه آن را به حال شده اصلاحات.

“وجود دارد هیچ تلاشی در طبقه هماهنگی. ما متوجه هیچ نقطه وجود دارد. آنها در اکثریت. ما البته حرکت همه ما اصلاحات و وجود خواهد داشت یک صدا رای دادن. اما چیزی فراتر از آن. ما در حال رفتن به فشار برای تقسیم نمی توانید بگویید آنچه که دیگران انجام خواهد شد” یک رهبر گفته بود قبل از این نخست وزیر را به عهده گرفت. اما حتی است که برنامه کار نمی کند. بی جی پی 82 عضو 245-عضو مجلس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de