توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 7 سال 2020 7:28:59 pm

ساعت مودی ساخته شده بود به سخن گفتن به او راه اندازی یک دفاع قوی از NPR گفت: جمعیت کشور ثبت شد که به روز شده با اطلاعات دموگرافیک برای بهتر هدف قرار دادن دولت رفاه و طرح. (RSTV screengrab)

در نادر حرکت یک کلمه از نخست وزیر نارندرا سخنرانی در Rajya سبها حذف شد از سوابق.

Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu حذف کلمه استفاده شده توسط مودی در روز پنج شنبه در پاسخ خود به بحث و گفتگو در یک حرکت ضمن تشکر از رئیس جمهور برای آدرس خود را به نشسته مشترک از هر دو مجلس پارلمان در آغاز از بودجه جلسه.

“رئیس خوشحال بود به طور مستقیم expunction از بخش های خاصی از مجموعه مقالات Rajya سبها تاریخ فوریه 6 در مورد 6.20 و 6.30 pm,” بیانیه صادر شده توسط Rajya سبها دبیرخانه گفت.

Naidu به طور معمول expunges هر گونه سخن گفتن در بر داشت نامناسب از Rajya سبها پرونده پس از رفتن را از طریق مجموعه مقالات روز. این که انجام شده است در موارد متعدد اما به ندرت بود و هر گونه سخن گفتن از مودی حذف.

مودی ساخته شده بود به سخن گفتن به او راه اندازی یک دفاع قوی از NPR گفت: جمعیت کشور ثبت شد که به روز شده با اطلاعات دموگرافیک برای بهتر هدف قرار دادن دولت رفاه و طرح.

او را هدف قرار داده بود مخالفت کنگره برای ساخت یک U-نوبه خود گفت: حزب آورده بود به NPR در سال 2010 و بعد از آن به روز شده در 2015 توسط اضافه کردن عکس و برخی از اطلاعات بیومتریک.

Naidu همچنین حذف یک کلمه از رهبر مخالفان و ارشد کنگره رهبر غلام نبی آزاد اسلامی بیانیه ساخته شده پس از پیروزی به پایان رسید سخنرانی خود.

دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرده بود که کنگره در حمایت از دادن تابعیت به آزار و اذیت مهاجران از پاکستان بود اما در برابر فریم از یک قانون بر اساس دین است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im