در Rajinikanth بزرگ طرح تامیل نادو سیاست او نمی خواهد سانتی متر صورت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بازیگر و مشتاق سیاستمدار Rajinikanth گفت: محدودیت سنی و آموزش و پرورش بسیار مهم در سیاست و او را که به جدید و شایسته مردم شانس خود را در حزب سیاسی.

ارائه یک نقشه راه برای سیاست در تامیل نادو Rajinikanth گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در چنای است که او را به تعداد محدودی از رهبران حزب خود را. او همچنین برجسته سیاسی “جاروبرقی” در تامیل نادو و اذعان دارد که نیاز به پر کردن فضا.

“من هرگز فکر نمی کردم از وزیر پست. من فقط می خواهم یک تغییر در سیاست” خبرگزاری آنی به نقل از Rajinikanth عنوان کرد و گفت. پرس تراست هند گزارش داد که Rajinikanth پیشنهاد انتصاب یک “تحصیل کرده و دلسوز جوانی” به عنوان وزیر, Tamil Nadu.

حدس و گمان وجود دارد که Rajinikanth خواهد شد پیوستن به سیاست و مسابقه انتخابات مجلس در تامیل نادو اما این بازیگر تا کنون ساخته شده است برنامه های خود را رسمی.

در اوایل این ماه او را ملاقات کرده بود برخی از رهبران مسلمان لباس در محل اقامت خود و در مورد تابعیت (متمم) قانون (CAA) ملی ثبت احوال (NPR) و ثبت ملی شهروندان (NRC) با آنها. Rajinikanth بود بعد گفت در توییتر است که او آماده است برای بازی در هر نقش به حفظ صلح در کشور است.

این بازیگر نیز گفت: در گذشته که او خواهد بود که فرد برای اولین بار به منظور بالا بردن صدای حتی اگر یک مسلمان متأثر از کا.

در 31 دسامبر 2017, پرداختن بسته بندی شده پایه فن در چنای Rajinikanth اعلام کرده بود: “این یک جنگ… این یک جنگ است. آماده برای نبرد” نشان می دهد قصد خود برای ورود به صحنه سیاسی در تامیل نادو است که بیبهره از Jayalalithaa و Karunanidhi پس از رحلت یاد رهبران.

در ابتدا این بازیگر تبدیل کرده بود خود را رسمی فن کلاب به Rajini Kairali Mandram (RMM) – انجمن انتظار می رود این پایگاه برای خود حزب سیاسی. این بازیگر تا به حال نیز منصوب دفتر حمل و کارمندان در سطوح مختلف برای RMM.

در اکتبر 2018, Rajinikanth بود علنا ادعا کرد که 90 درصد از کار برای راه اندازی حزب او شده بود به پایان رسید. اما پس از آن همه چیز به طور ناگهانی تبدیل شده آرام در Rajini سیاسی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>