در راهول گاندی آخرین تطبیق در Ladakh رو کردن یک سوال در ‘چینی invasi…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

همیشه از خشونت چهره بین هند و چین ارتش در هفته گذشته صورت گرفت و منجر به کشته شدن 20 سربازان هندی سابق کنگره رئیس راهول گاندی مصرف شده است jibes در مرکز بازجویی اگر زمین هند شده است اشغال شده توسط چینی ها.

در پست اخیر خود گاندی توییتی یک عکس از Pangong Tso دریاچه در لاداخ که در آن ایستاده کردن با چین شروع ماه گذشته.

 همچنین بخوانید: در ماراتن مذاکرات هند به دنبال de-تشدید, چینی, عقب نشینی

“ما از موضع ایران در برابر حمله چین. اتحاد چین را اشغال هند زمین؟” گاندی ارسال شده در روز سه شنبه.

این می آید یک روز پس از گاندی در روز دوشنبه گفت که او می خواست بداند که چرا چین مشغول ستایش نارندرا نخست وزیر در میان تنش در روابط دو کشور و مبارزه در سراسر خط کنترل واقعی (LAC) در Galwan منطقه است.

“چین به کشته شدن سربازان ما. چین در زمان ما زمین است. پس چرا چین ستایش آقای مودی در طول این جنگ؟” گاندی ارسال شده است.

همچنین بخوانید: هند افزایش tech نظارت در Ladakh لاک با اسرائیل هواپیماهای بدون سرنشین Heron

روز یکشنبه گاندی توییتی گفته PM “نارندرا است که در واقع Surender مودی” صدای جیر جیر خود را انجام یک گزارش خبری در هند در قبال چین است.

گاندی با حمله به نخست وزیر او را متهم به تسلیم شدن هند به قلمرو چین است. او به نقل PM مودی در یکی از توییت خود در هفته گذشته جایی در همه حزب نخست وزیر تا به حال تأکید کرد که سربازان چینی نیست دخالت سرزمین های هندی.

در ضمن در عرض یک هفته پس از خشونت Ladakh face-off, بالا, مقامات نظامی از دو طرف برگزار شد ماراتن نشست روز دوشنبه در Moldo بر طرف چینی از رقابت خط کنترل واقعی (LAC) در تلاش برای کاهش تنش ها و نازک شدن نظامی ساخت تا در هر دو طرف مرز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>