در پنجاب سانتی متر بومی محل: ‘ما خوردن غذایی ساده تنفس هوای تازه & به سختی ترک ایجاد کرد بنابراین ما نه ترس بیش از حد’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Raakhi Jagga | Ludhiana | منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020 10:51:14 am

coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus india, coronavirus in india, india news, Indian express پرسید: اگر آنها از دست دادن و یا در آغوش گرفتن بسیاری از روستاییان با حضور در ‘Sathh’ می گویند هیچ. اما برخی می گویند “ما معتقدیم در ‘نشست Akal’.” (بازنمودی تصویر)

عمده سینگ 80 و بوتا Singh, 65, مشغول بازی کارت در یک فضای مشترک, همچنین شناخته شده به عنوان ‘Sathh در Mehraj یک روستا تبدیل نگر شورای Bathinda منطقه. این است که بومی محل پنجاب وزیر سروان Amarinder سینگ. در حالی که COVID-19 شیوع ارسال امواج در سراسر کشور ساکنان Mehraj می گویند نه خیلی اتحادش را تغییر در زندگی خود را.

“ما در مورد کوروناویروس هر صبح و شب پس از تماشای کانال های خبری و خواندن مقالات. اما زندگی ما در حال رفتن به صورت عادی. ما خوش آمد می گوید هر یک به عنوان قبل و نشستن با هم کارت بازی می گوید:” عمده سینگ.

Gurchet سینگ معاون رئیس جمهور از نگر شورای اسلامی می گوید: “محصول سیب زمینی آماده است و زنان از روستای ما به عنوان به خوبی به عنوان دیگر روستاها مشغول به کار هستند در این زمینه. این شورا دارای جمعیت بیش از 30000 که شامل هفت روستاهای کوچک در حومه.”

او می افزاید: “همه ما آگاه هستند از این ویروس اما در روستاها بسیاری از ما واقعا نمی رفتن. خارجی ها که می آیند برای دیدار با ما نیز در نزدیکی مناطق. چند NRIs که آمده بود حدود سه ماه به عقب یا عقب رفته و یا در حال انتظار به هفته اول مارس اگر همه به خوبی می رود. آن را ساده ریاضی – هیچ خارجی در حال آمدن است و حتی ما جنبش محدود است. پس چه نیاز به ترس این ویروس؟”

پرسید: اگر آنها از دست دادن و یا در آغوش گرفتن بسیاری از روستاییان با حضور در ‘Sathh’ می گویند هیچ. اما برخی می گویند “ما معتقدیم در ‘نشست Akal’.”

Lok راج بازنشسته شرکت برق کارمند می گوید: “این ویروس به نظر می رسد به عنوان یک سلاح جنگ بیولوژیکی ایجاد شده برای صدمه زدن به اقتصاد بسیاری از کشورها. ما تمرکز بر روی خوردن مواد غذایی سالم و رعایت بهداشت در حالی که پخت و پز و انجام دیگر کارهای خانه. ما در حال تعامل با یکدیگر به صورت عادی.”

صبح روز چهارشنبه وجود دارد مذهبی برنامه در این روستا است. تقریبا هر کس با حضور ‘Sukhmani صاحب مسیر’. “Bhog و گردهمایی های اجتماعی دیگر نیز در حال وقوع به عنوان معمول است. در شهرستانها مردم باید یک زندگی متفاوت. در روستاهای ما خوردن غذایی ساده تنفس هوای تازه و هر کس می داند بنابراین ما آگاه هستند از همه سفر تاریخ است. از این رو ما نه ترس بیش از حد زیاد است و در حال ملاقات با یکدیگر به طور معمول می گوید:” قرا سینگ Bhainibaga از Bhainibaga روستا در مانسا منطقه.

“ما زندگی می کنند می رود به عنوان قبل از. یک کشاورز به مراقبت از او در زمینه های” او می افزاید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>