در Prez مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان در هند دیدار یک اشاره در مورد ‘بزرگ ایران’

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان یک محدود ایران که قرار بود اعلام کرد در طول دیدار آینده به هند است اما در حال حاضر فرو رفته در عدم قطعیت و گفت: او “صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد” احتمالا پس از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر زمانی که او خواهد شد به دنبال یک دوم.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد در مورد وضعیت هر چند. صحبت با خبرنگاران قبل از ترک شهر برای یک رشته از انتخابات تظاهرات او افتاد او به شکایات در مورد هند در تجارت و گفت ایالات متحده “درمان نشود بسیار خوبی توسط هند”.

اما او اجازه آن را اسلاید به دلیل یک, او نخست وزیر نارندرا مودی “زیادی”; و دو او است که به دنبال به جلو به دیدن میلیون ها نفر از مردم در استقبال از او در احمدآباد.

چشم انداز اعلام یک معامله تجاری در مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید dimmed قابل ملاحظه ای در هفته گذشته پس از رابرت Lighthizer بالا ما تجارت با ایران را آگاهانه و همتای هندی او Piyush Goyal که او قادر به سفر به هند به صورت از قبل برنامه ریزی شده پایان مرحله بحث به عنوان اولین گزارش هندوستان تایمز.

همچنین به عنوان خوانده شده | پیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند مشاهده آب منتشر شد به Yamuna برای بهبود آن “وضعیت زیست محیطی’

“خب, ما می توانیم یک معامله تجاری با هند است اما من واقعا صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد” رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: با اشاره شاید به دراز مدت معامله است که دو طرف در حال برنامه ریزی برای مقابله در تاریخ بعد بعد از خارج شدن از راه محدود و ساده تر کوتاه مدت توافق است.

“ما در حال انجام یک معامله تجاری با هند است. ما باید آن را. من نمی دانم اگر آن را انجام خواهد شد قبل از انتخابات اما ما باید یک معامله بسیار بزرگ با هند است.”

آن را نمی تواند بلافاصله مسلم اگر رئیس جمهور شد سیگنالینگ تغییر برنامه: مذاکره فقط یک توافق در حال حاضر که شامل هر دو کوتاه مدت و بلند مدت می پردازد. ادامه داد: عدم اطمینان در مورد توافق محدود است بازی ضعیف در ایالات متحده است.

“ناتوانی در جوهر حتی متوسط پیمان تجارت خواهد بود یک شکست تقلیل امید برای پیشرفت تا پس از انتخابات ریاست جمهوری گفت:” چهل Trivedi سابق وزارت بازرگانی رسمی در ایران بودند که در جریان قبل از Lighthizer را لغو دیدار.

هند و ایالات متحده در مورد محدود معامله تجارت در حال حاضر ترک بیشتر مقاوم مسائل به یک تاریخ آینده همراه با بلند پروازانه توافقنامه تجارت آزاد. هند را خرید 6.5 میلیارد دلار ارزش از ما کالا تحت کوتاه مدت معامله و کمک مالی به شرکت های ایالات متحده دسترسی بیشتر به بازارهای آن در بازگشت برای ترمیم مزایای زیر ترجیحی تجارت ایالات متحده طرح به نام Generalized System of Preferences (GSP).

همچنین به عنوان خوانده شده | ما به خوبی درمان توسط هند اما من می خواهم PM مودی زیادی می گوید تهمت پیش از دیدار

هیچ پاسخ وجود دارد از USTR به سوالات فرستاده شده قبل از رئیس جمهور تهمت اظهارات در مورد Lighthizer برنامه های سفر به هند و سرنوشت ایران است که در بسیاری از محله های قدیمی است که تصور می شود مرده به دلیل لغو بازدید. سوالات خواسته شده اگر USTR می خواهد به یک معامله در همه حال حاضر و یا بعد از آن در سال.

صحبت با خبرنگاران در مورد هند سفر رئیس جمهور تا به حال پخش شده و قدیمی خود را نارضایتی.در مورد تعرفه بالا و عدم سطح میدان بازی برای آمریکا کسب و کار. “ما در حال درمان بسیار خوبی توسط هند,” او گفت:. “اما من اتفاق می افتد به مانند نخست وزیر مودی زیادی است و او امیدوار ما باید 7 میلیون نفر در این فرودگاه است.”

رئیس جمهور با اشاره به جمعیت او انتظار دارد که برای دیدن به عنوان مطمئن به او گفته با نخست وزیر مودی از میلیون ها نفر از مردم از فرودگاه به Motera ورزشگاه که در آن او خواهد شد و آدرس یک رالی با رهبر چیزی مانند پرونده مودی رویداد در هوستون, تگزاس, در سپتامبر گذشته.

در احمدآباد اولین توقف رئیس جمهور انتظار می رود که برای بازدید از مهاتما گاندی Sabarmati آشرام و سپس آدرس یک تجمع در Motera ورزشگاه است که بزرگترین در جهان; رئیس جمهور انتظار مخاطبان از “میلیون ها نفر” است و به نظر می رسید بیشتر هیجان زده در مورد پرداختن به چنین جمعیت زیادی.

سرخپوستان و لاوروف درباره ایران هر چند, و نشان داده اند که امکان معامله تجارت در حال rustled تا در فینال داش به این دیدار نمی تواند رد نشده است. “این 50-50” یکی از آنها گفت. اما عدم پرچ یک معامله است که به احتمال زیاد به تاثیر روابط..

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رسیدن به احمدآباد در فوریه 24 برای شروع یک سفر رسمی دو روزه با بانوی اول Melania Trump. آنها خواهد بود به همراه برخی از اعضای کلیدی کابینه خود — وزیر انرژی دن Brouillette و تجارت وزیر ویلبر Ross — و احتمالا دختر خود را و مشاور Ivanka Trump یا شوهر و مشاور ارشد Jared کوشنر به گفته افراد آشنا با برنامه.

از آن خواهد شد Ivanka Trump دوم سفر به هند پس از پدرش انتخابات اگر او در حال رفتن — او آخرین بازدید از هند در سال 2017 به عنوان سر تیم ملی آمریکا به اجلاس جهانی کارآفرینی در حیدرآباد. و از آن خواهد شد کوشنر اول اگر او در سفر است.

رئیس جمهور را برای دهلی نو همان روز با توقف کوتاهی در آگرا است. آنها را ترک خواهد کرد به خانه پس از یک دولت ضیافت در آگوست 25, بسته بندی تا دو روز تنهایی مراجعه کنید.

رئیس جمهور میخواهیم که اعلام خواهد شد و نزدیک به سفر که شامل ارشد-اکثر اعضای دولت مایک Pompeo که به عقب ماندن برای یک کنفرانس سران ما, ماموریت, و وزیر دفاع علامت Esper خواهد شد که سفر به هند در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>