در ساعت مودی فشار برای کشاورزی اصلاحات نقش Kisan کارت های اعتباری PM-KISAN…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه برگزار می شود جلسه به بحث در مورد راه هایی برای تقویت بخش کشاورزی به عنوان هند به نظر می رسد به دوباره بجای اول برگشتن از اقتصادی شکست برخورد با شیوع کروناویروس.

دولت را تمرکز بر روی ساخت مداخلات استراتژیک در بازاریابی موجود اکو سیستم برای مزرعه بخش و آوردن اصلاحات مناسب در زمینه سریع توسعه کشاورزی.

دولت آزادی گفت که این می توان با تقویت بیشتر کشاورز و تولید کننده سازمان (FPOs و در حال توسعه یک نام تجاری هند در این بخش که منجر به افزایش صادرات محصولات کشاورزی است.

در این جلسه همچنین در مورد راه هایی برای ایجاد چند دولت ابزار برای این بخش از جمله Kisan کارت های اعتباری PM-KISAN و e-نم حتی بیشتر موثر و افزایش سهم خود را به کشاورز رفاه.

راه هایی برای تقویت بخش کشاورزی با تکنولوژی مدرن نیز مورد بحث قرار گرفت.

در این جلسه می آید در حالی که هند آماده برای ورود به مرحله سوم از سراسر کشور مستند از آوریل 4 که یک درجه از سرگیری فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور است. دولت داده است و در مجموع معافیت به بخش کشاورزی در تمام مناطق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>