در ساعت مودی هیدروکسی کلروکین صادرات نظم Covid-19 پیام برای جهان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

حتی قبل از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد هند از امکان تلافی اگر ممنوعیت صادرات بر هیدروکسی کلروکین بود نه برداشته در روز دوشنبه مودی دولت در حال ابلاغ به همه کشورها از جمله ما در مورد تغییر در سیاست به منظور تسهیل در تامین داروهای حیاتی از طریق نهادینه کانال.

این قدرت کمیته به ریاست PM مودی اصلی وزیر PK Mishra تصمیم گرفت روز دوشنبه به لغو محدودیت های صادرات در 14 مواد مخدر و اجازه صادرات هیدروکسی کلروکین و پاراستامول پس از یک ارزیابی از پتانسیل داخلی و تقاضای موجود در منابع.

“این است که نه تنها در مورد هیدروکسی کلروکین یا ما. هند داروسازی صنعت لوازم HIV مواد مخدر به 8 میلیون نفر در آفریقای جنوبی پاراستامول به انگلستان 80 درصد از تمام مواد مخدر به محله از جمله مالدیو و جزیره موریس و عرضه خواهد شد هیدروکسی کلروکین به کشورهای آسیب دیده از coronavirus مانند آمریکا و اسپانیا و آلمان و برزیل. سه روز گذشته از DGFT قرار داده ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین در مارس 4, تقویت کمیته بوده است جلسه ای برای آشتی مطالبات از وزارت بهداشت و صنایع دارویی. ما آگاهانه در همه کشورها از جمله ما در مورد تغییر در سیاست. آن است که یک ماده از رکورد گفت:” یک مقام ارشد جنوبی بلوک رسمی.

با توجه به منابع تغییر در سیاست صادرات از مهم مواد مخدر ابلاغ شد به کشورها از طریق امور خارجی وزارت اوایل روز دوشنبه. این DGFT گفته شد به موضوع اطلاع رسانی به این اثر است.

رسمی اعلام شده توسط وزارت امور خارجه ساخته شد و در روز سه شنبه.

همچنین بخوانید: Coronavirus مورد تعداد به راهنمای هند مستند آینده

Anurag Srivastava خارجی سخنگوی وزارت امور منسوب تصمیم به “انسانی جنبه های Covid-19 pandemic” نبرد. “ما همچنین عرضه این مواد مخدر ضروری است به برخی از کشورها که شده است به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر” او گفت:.

پشت PM مودی تصمیم به لغو ممنوعیت صادرات این پیام است که هند نمی خواهد راه رفتن را از هر گونه تعهد مهم مواد مخدر به خصوص در زمانی که جهان در حال مبارزه با کروناویروس مردم آشنا با توسعه گفت.

هند 50 میلیارد دلار در صنعت داروسازی است که کارکنان وسیع نیرو و caters به داروهای حیاتی برای بخش های بزرگی از جهان است. برخی از کشورها مانند مالدیو, سیشل و موریس به طور کامل وابسته به صنعت هند برای لوازم آن.

همچنین بخوانید: وجود نور در انتهای تونل | نظر

از آنجا که شرکت های ایالات متحده قرار داده بود هیدروکسی کلروکین سفارشات در 100% صادرات گرا واحد در هند بسیار مورد نیاز دارو عرضه خواهد شد تقریبا بلافاصله با شرکت های دارویی نشسته و مواد مخدر شمع.

رئیس جمهور تهمت بود به نام تا ساعت مودی در روز یکشنبه یک روز پس از DGFT ممنوع هیدروکسی کلروکین صادرات در مارس 5. دولت تصمیم گرفت برای استراحت محدودیت پس از رضایت خود از هند که تا به حال به اندازه کافی سهام از داروهای ضروری برای پاسخگویی به هر گونه ممکن است نیاز وزارت بهداشت.

این DGFT اطلاع رسانی در صدور مجوز هیدروکسی کلروکین و پاراستامول در آثار و صادر خواهد شد در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>