در عکس: دوش از گل پرواز-pasts در IAF دیدنی “متشکرم” نشان می دهد برای…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دیدنی پرواز-گذشته انجام شد توسط ناوگان نیروی هوایی هند جت های نظامی بیش از این سرمایه های ملی به عنوان بخشی از یک کشور ورزش برای قدردانی نسبت به lakhs از ‘Covid-19 رزمندگان در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جت های نظامی از جمله سوخو-30 MKI MiG-29 و جگوار و پرواز بیش از Rajpath در دهلی نو و orbited در سراسر شهرستان برای حدود 30 دقیقه در روز یکشنبه.

Hindustantimes

نخست وزیر حمل و نقل هواپیما C-130 نیز انجام شده جداگانه پرواز-گذشته بیش از دهلی/شورای ملی مقاومت منطقه است.

Hindustantimes

رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat روز جمعه اعلام کرد که سه نیروهای مسلح خدمات را به انجام یک سری از فعالیت ها برای تشکر از “تاج رزمندگان” در روز یکشنبه.

Hindustantimes

تشکر-دادن فعالیت های آغاز شده در صبح روز یکشنبه با تاج گل-تخمگذار مراسم در پلیس ملی یادبود در دهلی نو به افتخار پرسنل پلیس مستقر در اجرای سراسر کشور coronavirus مستند.

Air force helicopter dropped petals on medical staffs to thank them for their tremendous effort during coronavirus outbreak at LNJP hospital in New Delhi on 03 April 2020.

نیروی هوایی هلیکوپتر کاهش گلبرگ های پزشکی کارکنان برای تشکر از آنها را برای خود تلاش فوق العاده ای در طول شیوع کروناویروس در LNJP بیمارستان در دهلی نو در 03 مارس سال 2020 است.
( HT عکس/Biplov Bhuyan
)

IAF-led پرواز-pasts نیز انجام در بمبئی جیپور احمدآباد لکنو سرینگر Chandigarh در میان دیگر شهرستانها در سراسر کشور.

ndian Army saluting thr medical staff to thank them for their hard work during the coronavirus outbreak at Guru Nanak Dev Hospital in Amritsar on Sunday.

ndian ارتش ستایش thr کادر پزشکی برای تشکر از آنها را برای کار سخت خود را در طول شیوع کروناویروس در Guru Nanak Dev بیمارستان در امریتسار در روز یکشنبه. ( HT عکس/Sameer Sehgal Hindustan Times
)

هلیکوپتر نظامی نیز پرواز بر فراز بیمارستان که coronavirus بیماران و گلبرگ به عنوان یک ادای احترام. یکی از این بیمارستان بود تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) دهلی نو است.

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>