در تماس تلفنی با S Jaishankar, چین درخواست می کند در Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پکن خواسته است تا هند به استفاده از “چین” برای توصیف این رمان coronavirus گفتن آن می تواند stigmatise کشور و مضر خواهد بود برای همکاری های بین المللی.

در طول یک مکالمه تلفنی در روز سه شنبه دولت عضو و وزیر امور خارجه وانگ یی گفت که همتای S Jaishankar که چین امیدوار است که هند شد “مخالف” به “باریک طرز فکر” استفاده از عبارت “چین virus”.

Coronavirus شیوع یا Covid-19 بیماری برای اولین بار آمده از مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر.

دولت چین به تازگی استدلال کرد که ممکن است یافت شده است اولین بار در مرکز چین وجود دارد اما اثبات آن سرچشمه وجود دارد.

همچنین سازمان دیده بان l ‘نوع حکومت نظامی’: ساعت مودی اعلام کرد 21-day مستند بیش از COVID-19

چینی دیپلمات رهبری در سراسر جهان, کمپین برای متقاعد کردن دولت میزبان به استفاده از عبارت “چین virus”.

“وانگ یی گفت: این قابل قبول نیست و مخل به همکاری های بین المللی برای برچسب زدن به ویروس و stigmatise چین امیدواریم که هند در مخالفت با چنین باریک طرز فکر. دکتر Jaishankar توافق برای برچسب زدن به ویروس و جامعه بین المللی باید با ارسال یک سیگنال قوی همبستگی” چینی ایران به هند, Sun Weidong گفت: در یک صدای جیر جیر در سه شنبه شب.

وزارت خارجه چین سخنگویان در پکن نیز آوازی در مخالفت خود در برابر استفاده از عبارت و باید به شدت مورد انتقاد قرار ما برای استفاده از آن.

“چین بارها تصریح کرد که برخی از افراد در ایالات متحده عمدا مرتبط کروناویروس جدید به چین و به طور مداوم stigmatised چین است. مردم چین به شدت خشمگین و قاطعانه مخالف این است. هر دو که و جامعه بین المللی به وضوح مخالف ارتباط ویروس به کشورهای خاص و مناطق و در برابر انگ” وزارت خارجه چین سخنگوی Geng Shuang گفت: در منظم وزارت جلسه توجیهی در روز سه شنبه.

به Tweeting در مورد مکالمه تلفنی بین وانگ و Jaishankar, سفیر آفتاب به نقل از چینی ها وزیر عنوان کرد و گفت که چین “…اعتماد به نفس است که هند می تواند اداره کند و پیروزی در نبرد در برابر Covid-19. چین و هند باید با حمایت از یکدیگر و به طور مشترک جهانی حفاظت بهداشت عمومی.

وانگ ابراز همدردی و همبستگی با هند در مبارزه با Covid-19. “چین آماده است برای به اشتراک گذاشتن تجربه ما ارائه کمک در درون ما ظرفیت و باز کردن کانال خود را برای خرید به هند” وانگ شد به نقل از گفتن Jaishankar توسط خورشید

Jaishankar تشکر چین برای خود پیام همدردی و کمک پزشکی مواد به هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>