در پاک اسکریپت برای کشمیر 230 تروریست ها در حالت انتظار در مرز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با نیروهای امنیتی هند کشیده در جامو و کشمیر در کمک مدنی دولت برای مبارزه با کروناویروس گسترش پاکستان علیه گروه های فعال راه اندازی پد در سراسر خط کنترل (LoC) در کشمیر و مرز در جامو به نفوذ 230 تروریست ها بیش از چند هفته آینده و ماه.

دسته ای از پنج تروریست کشته شدند روز یکشنبه در یک چهارم نبرد با نیروهای ویژه ارتش کماندوهای بود در میان برای اولین بار در هفته های اخیر. جامو و کشمیر رئیس پلیس Dilbagh سینگ گفت: HT به زودی پس از آن وجود دارد بسیاری از بیشتر در ترور راه اندازی پد.

امنیت ملی هند برنامه ریزان قرار داده اند از یک شکل به این تلاش ها در سراسر مرز برای ایجاد یک تابستان نارضایتی در دره کشمیر.

وجود دارد حدود 160 تروریست ها متعلق به Lashkar-e-Tayyiba (اجازه), جیش-e-محمد (JeM) و Hizbul مجاهدین (HM) آماده برای نفوذ به دره از سراسر LoC در کشمیر مردم وظیفه با تجزیه و تحلیل اطلاعات در مورد ترور حرکات و اردوگاه گفت: HT.

در جامو بخش در امتداد مرز بین المللی حدود 70 مسلح و آموزش دیده تروریست ها در راه اندازی پد برای نفوذ به این منطقه از طریق unfenced رودخانهای و nullahs.

ترور نفوذ مسیرهای

  • کشمیر بخش
  • مناطق gurez, Machchil, Keran, Tangdhar, Naugam و Uri
  • جامو بخش
  • Jourian, Hira ناگار کتهوا سامبا و جامو
  • Rajouri بخش
  • Poonch, کریشنا Ghati, Bhimber گلی, Sunderbani و Naushera

با توجه به counter-terror عملیات جیش-e-محمد تروریست ها کمپینگ در Samani-Bhimber و Dudhnial راه اندازی پد در پاکستان-کشمیر تحت اشغال (PoK) و منتظر اولین فرصت برای نفوذ به J&K. مشابه اجازه ارسال شده است تروریستی آن کادر به Leepa و Kel راه اندازی پد در Leepa دره و Neelum ولی به ترتيب به نفوذ به دره.

به عنوان بخشی از طرح خود برای تشدید نفوذ برای ترور اعتصاب در J&K JeM گروه تروریستی شده اند تحکیم کادر آموزش دیده خود را در سراسر مرز بین المللی در سیالکوت بخش از فوریه.

همچنین بخوانید: سنبله در نقض آتش بس توسط پاکستان در میان Covid شیوع

هوش ورودی نشان می دهد که یک گروه مسلح JeM جهادی وارد در خود مرکز در روستای Mundeke Tehsil Daska در Sialkot منطقه در 11 فوریه سال 2020 است.

صفحه اصلی مقامات وزارت می گویند که وجود دارد 133 موفق نفوذ حوادث در طول LoC و IB در سال 2019. بسیاری از کراس اور گرفت بین آوریل و سپتامبر 2019.

“5 مارس Keran بخش روبرو می شوند که در آن پنج تروریست کشته شدند نشان می دهد که این اجازه به طرح های بزرگ برای نفوذ از Kupwara بخش’: صفحه اصلی وزارت رسمی

در طول ماه های ژانویه-فوریه سال 2020 هند نیروهای امنیتی موفق به دستگیری 48 جهادی و یا overground کارگران و خنثی کردن 24 تروریست از جمله سه اتباع خارجی.

“5 مارس Keran بخش روبرو می شوند که در آن پنج تروریست کشته شدند نشان می دهد که این اجازه به طرح های بزرگ برای نفوذ از Kupwara بخش” یک وزارت خانه رسمی گفت.

نفوذ از پاکستان صورت می گیرد در بخش های مختلف: مناطق gurez, Machchil, Keran, Tangdhar, Naugam و Uri در کشمیر بخش; Poonch, کریشنا Ghati, Bhimber گلی, Sunderbani و Naushera در Rajouri بخش; Jourian, Hira ناگار کتهوا سامبا و جامو در جامو بخش.

Counter-terror عملیات گفت: اصلی لباس های درگیر در نفوذ در سال های اخیر بوده است جیش, لشکر و Hizbul مجاهدین. اما آنها برداشت شده اند که سیگنال های راولپندی GHQ در نظر دارد برای احیای Harkat-ul-جهاد-e-Islami (HUJI) در سیالکوت پنجاب و کتلی منطقه از پاکستان-کشمیر تحت اشغال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>