در نه روز: 115 دپو واصل 175 دستگیر و به نقض مقررات در محلی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | محلی | انتشار: 3 آوریل سال 2020 2:19:03 am

india lockdown, coronavirus india lockdown, coronavirus india, coronavirus lockdown, coronavirus India complete lockdown, coronavirus india deaths, coronavirus india death, coronavirus covid-19, coronavirus news, coronavirus testing, coronavirus vaccine, coronavirus cure, coronavirus symptoms, coronavirus pandemic, coronavirus deaths, coronavirus cases, coronavirus panic, Indian express پلیس ترافیک متوقف می شود یک توریست در Chandigarh در روز سه شنبه. (اکسپرس عکس)

مردم نقض ترافیک هنجارهای صورت می تواند مشکلات را به عنوان پلیس منطقه آغاز شده است, ضبط وسایل نقلیه و همچنین آغاز ثبت نام دپو. در نه روز گذشته پلیس ثبت نام به عنوان بسیاری از 115 فیرث در نقاط مختلف منطقه و دستگیر 175 متخلفان تا کنون. افسران پلیس گفت که در روزهای آینده آنها را اجرا بیشتر سختگیری به عنوان بسیاری از مردم شروع به بیرون آمدن از خانه های خود را بدون هیچ گونه کار می کنند.

به گفته افسران پلیس حرکت وسایل نقلیه نیز افزایش یافته و در جاده ها.

“ما را دیده اند مردم رومینگ در پارک ها و همچنین داخلی از مناطق شهرستان. اگر آنها را جمع آوری هدف از حکومت نظامی شکست خواهد خورد. ما در حال اجرای آن با سختگیری دوباره و در حال حاضر به بعد هر کسی بدون هیچ گونه اضطراری در کار نخواهد بود و اجازه بیرون آمدن و آزادانه پرسه زدن” گفت: Kuldeep سینگ چهل ارشد سرپرست پلیس (SSP).

اضافه کردن بیشتر SSP گفت که او تا به حال دستورالعمل صادر شده به تمام ایستگاه خانه افسران (SHOs) به تسلیم فیرث در برابر متخلفان و بلافاصله نگه داشتن وسایل نقلیه حتی اگر آنها را برای کار اضطراری بدون یک حکومت نظامی منتقل می کند.

ترافیک افسران پلیس گفت: Chandigarh عنوان خبری است که آنها تا به حال توقیف 64 وسایل نقلیه که تا کنون در این منطقه است.

“ما در مواجهه با مسائل به عنوان عبور صادر شده به بسیاری از مردم است. برخی از آنها ساخته شده عکس نسخه اصلی عبور می کند و در حال حاضر خانواده های آنها نیز با استفاده از همان تصویب است. ما متوقف پذیرش عکس کپی می گذرد و حالا به بعد ما نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی که برای رفتن بدون چک کردن مدارک از پاس دارنده. W havee نیز آن را اجباری برای دارندگان پاس برای حضور در این خودرو گفت:” یک افسر پلیس ترافیک deputed در فاز V.

این پلیس منطقه آغاز شده بود صدور e-پاس و دریافت بیش از 7000 برنامه های کاربردی. در حال حاضر پلیس است دوباره این ایده از صدور آن می گذرد.

یکی از بازداشت برای استفاده از خورر SDM اجازه نامه به پرسه زدن در Chandigarh

Chandigarh: ساکن Khuda Ali Sher ایجاد کرد دستگیر شد برای رومینگ در ماشین خود را بر اساس اجازه نامه صادر شده از دفتر SDM (خورر) در Chandigarh. عنوان Divyank او دستگیر و در یک ترافیک پلیس نکا در نزدیکی هی Majra چهارشنبه. پلیس گفت: او رانندگی خود تاتا Tiago در نقض قوانین منع رفت و آمد. DSP Harjit Kaur وقتی پرسیده شد که در مورد هدف خود از رومینگ او تولید یک کپی از مجوز برای سفر صادر شده از SDM ،

منابع گفت: “در اجازه نامه تنها کلمه وسیله نقلیه مورد استفاده قرار گرفت و مجوز مربوط به یک محلی شماره ثبت خودرو. با این حال به نظر می رسید که Chandigarh ثبت نام تعداد تاتا Tiago بعدها اضافه شده در مجوز. هیچ شماره مرجع و هیچ مدرک معتبر تاریخ ذکر شده بود.” متهم دستگیر شد و بعد از آن به قید وثیقه آزاد شد. یک مورد ثبت شده در PS Manimajra. (آپادانا)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>