در نپال, سیاسی, بحران, چینی, نماینده پخش فشار بازی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بحران سیاسی همچنان ادامه دارد در نپال با نخست وزیر K. P. Sharma Oli جلسه رئیس جمهور B. D. Bhandari به ظاهرا بحث در مورد اجرای بهداشت و درمان اضطراری در کشور برای جلوگیری از گسترش Covid-19 عفونت در هیمالیا ملت است. اعلامیه بهداشت و درمان اضطراری نیز مهلت به نخست وزیر است که در مواجهه با مخالفان سرسخت درون حزب خودش برای lop طرفه سیاست خارجی است.

به گفته منابع جمهوری Bhandari بود غیر صریح نسبت به اعمال بهداشت و درمان اضطراری. به جای خواسته PM به اطمینان حاصل شود که اختلافات سیاسی میان رهبران در حال حل و فصل از طریق بحث و گفتگو. قدرتمند نپال ارتش نیز در حمایت از استقرار نیروهای نظامی برای بهداشت و درمان اضطراری.

در حالی که ساعت Oli است دوباره برنامه ریزی شده برای دیدار با نپال حزب کمونیست Co-رئیس P. K. Dahal امروز برای حل و فصل اختلافات سیاسی سابق ساخته شده است آن را بسیار روشن است که او نمی خواهد قرار داده و در مقالات خود را تحت هر شرایطی حتی اگر آن منجر به تقسیم این حزب است. دو NCP Co-صندلی تا به حال بیش از دو ساعت بحث و گفتوگو دیروز اما بدون هیچ نتیجه ای. جلسه کمیته دائمی حزب قرار است فردا با اکثریت اعضا در برابر PM Oli اما عبور از هر قطعنامه نیاز به امضای هر دو Oli و Dahal. در مورد این قطعنامه می گذرد از طریق کمیته دائمی آن می رود به کمیته مرکزی که در آن دوباره PM Oli حامیان هستند در اقلیت.

در حالی که “galla (جنگ قفسه سینه) و گددی (قدرت)” بازی ها در کاتماندو اضافه کردن سوخت به آتش تهران نپال هو Yanqi است که اعمال فشار بر NCP رهبران برای حل و فصل اختلافات خود را نسبت به وضع موجود. یکی از ارشد ترین NCP رهبران در دیدار با هو از او پرسیدم که آیا حزب کمونیست چین اجازه می دهد نفاق در برابر PM Oli در حزب بجوش و خروش آمدن و یا این امر منجر به عمل است. او ساخته شده آن را بسیار روشن به او که NCP محکم باقی خواهد ماند حتی بدون PM Oli.

هو اقدامات در کاتماندو که فراتر از دیپلماتیک مختصر دعوت نقد جدی در نپال رسانه های مستقل به عنوان آن را به وضوح نشان می دهد که عمق چینی نفوذ در پادشاهی هیمالیا. حتی اگر NCP حزب اعلام کرد به دنبال مائو ایدئولوژی در گذشته اکثر رهبران دموکرات ها در قلب و شرکت مؤمنان در آیین هندو.

به این دلیل است که چینی بازی قدرت در کاتماندو و ساعت Oli را از جاه طلبی های سیاسی و بحران سیاسی ادامه خواهد داد در نپال. آن است که از دست دادن قدرت پخش نشده از coronavirus است که نگرانی اصلی از ساعت Oli در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>