در Nagpur Bhim فرمانده ارتش Chandrashekhar آزاد اسلامی خواستار ممنوعیت RSS

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Bhim فرمانده ارتش Chandrashekhar آزاد اسلامی گفت: برای ممنوعیت Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) به چالش کشیده و آن را به مبارزه انتخابات به طور مستقیم.

Chandrashekhar آزاد اسلامی واحد ساخته شده از نظرات Reshimbagh زمین در نزدیکی RSS ستاد در بخش شرقی ناگپور و محل برگزاری مرسوم سالانه Vijayadashami سخنرانی رئیس.

ناگپور پلیس تا به حال محروم اجازه به Bhim ارتش برای برگزاری کارگران تجمع نزدیک به RSS ستاد که منجر آنها را به حرکت در دادگاه عالی بمبئی.

نیمکت ناگپور دادگاه عالی بمبئی مجاز آن برای برگزاری رالی در شرایط خاصی است که آن را نمی خواهد یک جلسه سیاسی وجود دارد و نباید هر گونه التهابی سخنرانی.

دادگاه عالی همچنین هشدار داد که هر گونه تخطی از آن شرایط را دعوت جنایی اکشن و تحقیر از دادگاه.

این Bhim فرمانده ارتش, اما, استفاده, به مناسبت به آتش salvos در برابر RSS و Bharatiya Janata Party (BJP).

Azad گفت: RSS است که بی جی پی را ایدئولوژیک سرچشمه باید مبارزه انتخابات به طعم واقعی حمایت عمومی برای “Manuvadi” دستور کار Sangh به جای داشتن یک سیاسی مقابل در BJP.

“من می خواهم به یک پیشنهاد به Sangh رئیس: از بین بردن حجاب از دروغ و آمد به میدان. آن است که یک دموکراسی است. مسابقه انتخابات مستقیم خود را با دستور کار و مردم به شما بگویم اگر Manusmriti یا قانون اساسی را در کشور اجرا شود” او thundered.

دانشگاه آزاد اسلامی نیز به چالش کشیده RSS رئیس موهان Bhagwat برای بحث بر سر این موضوع از رزرو به عنوان او خود را تمدید فراخوان برای خاموش شدن در فوریه 23 برابر شهروندی متمم قانون (CAA).

او گفت: تابعیت جدید قانون ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) و جمعیت ملی ثبت نام (NPR) در حال RSS’ دستور کار و متهم به راست گرا که گرایش سازمان با استفاده از بی جی پی به آتش از شانه خود را.

دانشگاه آزاد اسلامی نیز به دادگاه تجدید نظر به ماها-Vikas Aghadi دولت در ماهاراشترا به اجازه نمی دهد NPR در دولت “نفع مردم”.

او گفت: وجود خواهد داشت زمان هنگامی که هند باید یک دولت ‘Bahujans’ (دیگر عقب کلاس مردم) و دیگران داده خواهد شد رزرو.

با اشاره به ناگپور پلیس را که مشاجره و درگیری می تواند فوران اگر Bhim ارتش با استفاده از ناپاک “زبان” در برابر RSS, دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دو ایدئولوژی همیشه برخورد.

“در حالی که ما بر این باورند که در قانون اساسی آنها بر این باورند در Manusmriti. این کشور اجرا می شود تنها در قانون اساسی و نه در ایدئولوژی. این Manuvad به پایان خواهد رسید در این کشور تنها در صورتی ممنوعیت تحمیل RSS,” او گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>