نوشته شده توسط Kaunain کلانتر M | مظفرنگر | به روز شده: فوریه 15 سال 2020 7:44:48 am

muzaffarnagar caa protests, muzaffarnagar anti caa protests, muzaffarnagar adm, uttar pradesh police, damage to property in caa protests, indian express news مظفرنگر دیدم تظاهرات در برابر کا در دسامبر 20. (فایل)

این یک مورد از هیئت منصفه و دادستان نورد را به یکی.

روز چهارشنبه مظفرنگر اضافی ناحیه دادرس (ADM) دستور 53 مردم به پرداخت کل Rs 23.41 لاخ برای آسیب به اموال در طول یک ضد کا اعتراض در دسامبر 20. ADM Amit سینگ صادر سفارشات یک ماه پس از او صادر اعلامیه به دنبال پاسخ از آنها.

از 53 و 50 تا به حال در پاسخ به اعلامیه اما سوابق دسترسی هند اکسپرس نشان می دهد خودنمایی شکاف در دادرسی.

برای یک ADM اجازه نداد دفاع متقابل-بررسی پلیس در توضیحات و شواهد ارائه شده توسط کسانی که خواسته به پرداخت کردن. نه او جزئیات مدارک قرار داده شده در رکورد توسط متهم کرده است. در عوض ADM نهایی اجرایی سفارش تنها آمده است که متهم باید رد همه اتهامات.

سفارش می کند حتی به هر جزئیات در مورد آن متهم شد درگیر در تخریب خاص اموال عمومی.

به جای آن می گوید که متهم شده اند برگزار می شود مسئول خسارت از اموال عمومی بر اساس فیلم دوربین مدار بسته و عکس های ارائه شده توسط پلیس.

In Muzaffarnagar protest case, ADM is prosecution, jury and judge combined بسیاری از مردم ادعا کرد که پلیس خود را وارد مغازه ها و خانه ها در شب و آسیب دیده و دوربین های مدار بسته در مظفرنگر در آخرین جمعه است. (اکسپرس عکس: Praveen Khanna)

سفارش سوابق استدلال مطرح شده توسط متهم که “هیچ یک از آنها نام برده شده در صنوبر” و “اعلامیه هیچ اشاره ای چه هستند, عمومی, خواص که آسیب دیده اند”. اما وجود دارد هیچ پاسخ از پلیس در این کلید اختلاف.

به منظور تصویب شد با وجود اعلامیه های صادر شده در ماه گذشته به چالش کشیده قبل از دیوان عالی کشور است. روز پنج شنبه در اللهبد دادگاه عالی ماند شبیه اعلامیه های صادر شده در کنپور بر این اساس که خود را قانونی است که مورد سوال قبل از دیوان عالی کشور است.

در سفارش ADM سینگ می گوید که در ژانویه 1 سال 2020 مدنی خطوط پلیس گزارش داد که بر اساس فیلم دوربین مدار بسته از آن پیدا کرده بود 27 نفر غرقه شدن در آتش سوزی سنگ-pelting و تخریب اموال عمومی. اما توضیح نمی دهد که چرا پلیس اضافه شدن 32 نفر دیگر به این لیست 10 روز بعد.

ADM سینگ نیست پاسخ به درخواست های متعدد از هند اکسپرس به دنبال نظر.

در نظر برخی از کلید نمونه نمونه ذکر شده توسط متهم به استدلال می کنند که آنها را یک جلسه از ADM:

در میان 53 14-year-old boy که در حال آماده سازی برای امتحانات هیئت مدیره این هفته است. پدر پسر اجرا می شود که یک kirana فروشگاه قرار داده شده سوابق تحصیلی قبل از ADM ثابت کند که پسر خود را جزئی است. “شاه باعث می شود هیچ اشاره ای پسر من است. اما ما خدمت شده است توجه کنید. ما مجاز به صحبت با ADM به طور مستقیم. آنها تنها به ما نشان داد که این ویدیو در داخل دادگاه. من به آنها گفتم پسر من بود حاضر نیست در این ویدئو او جزئی است و ما باید همه شواهد مستند است. اما آنها فقط در زمان ما امضا و از ما خواست به ترک” پدر گفت. هیچ یک از این شواهد ثبت شده در ADM باشد.

ترس از دستگیری به 14 سال کاهش یافته است از محلی آموزش کلاس و نقل مکان به پدربزرگ و مادربزرگ خود را اقامت. “من همیشه رفتن به مسجد در نزدیکی مدینه Chowk در روزهای جمعه به نماز وجود دارد پس از اتمام زود است. که من از مسجد که من دیدم پلیس lathi-شارژ جمعیت است. من می ترسیدم و فرار از نقطه. من بخشی از هر گونه اعتراض و نه بود من به همراه هر کسی که به هر گونه اعتراض. چیست تقصیر من ? آنها به من اجازه می دهد به نظر می رسد برای امتحانات ؟ ” می پرسد پسر و اضافه کرد که او از یک دکتر.

همچنین به عنوان خوانده شده | موارد سقوط مظفرنگر پلیس در حال حاضر به استناد اطفال, قانون می گویند ضد کا معترضان استفاده کودکان و نوجوانان

Khurshid تلی, 55, شماره 42 در لیست سفارش. Khurshid می گوید او یک کارگر با یک چوب کارخانه در J&K را Poonch و چپ مظفرنگر در دسامبر 7. “من در اینجا برای انجام آخرین مراسم از همسر من. من شوکه شده که پلیس با ارسال اخطار به کسی که مشغول به کار در خارج از دولت گذشته یک و نیم سال,” او می گوید زبان به بیان بیش از تلفن. او می گوید که او نمی باید این پول را برای سفر به عقب از Poonch به دفاع از خود است.

In Muzaffarnagar protest case, ADM is prosecution, jury and judge combined پلیس افروزی توسط هواپیماهای بدون سرنشین دوربین یک روز قبل از نماز جمعه در Meenakshi Chowk در مظفرنگر در روز پنج شنبه. (اکسپرس عکس: Praveen Khanna)

Khurshid پدر Irshad تلی او می گوید که شواهد ارائه شده قبل از ADM نشان می دهد که پسرش نمی ماند و در اینجا غایب بود که این اعتراض صورت گرفت. این شامل یک بلیط قطار به تاریخ دسامبر 7, جزییات پسرش کارفرما اقبال شرکت & Sons و قرارداد اجاره در Poonch بین Khurshid و خانه-صاحب عبدالکریم. اما شواهد ذکر نشده در جهت نهایی.

پدر 22 سال است که تحت درمان برای یک بیماری روانی است که خشم در مجازات تحمیل شده بر خود ، “او شده است رنج می برند از بیماری برای 10 سال گذشته است. ما حتی نمی اجازه می دهد او را به گام زیرا او از تشنج رنج می برد. چگونه است آن را حتی ممکن است که او را درگیر در سنگ-pelting و آتش سوزی?” می پرسد پدر.

“ما ثبت تمام اسناد و مدارک پزشکی از جمله مشاوره داده شده توسط یک مشاور روانپزشک از مشهور ترین بیمارستان در, Lucknow. این اسناد به وضوح اشاره به ماهیت بیماری است. این تکان دهنده است که دولت حاضر به قبول این شواهد می گوید:” وکیل برای 22 ساله. هیچ یک از این شواهد ثبت شده در نهایی جهت تصویب توسط ADM.

همچنین به عنوان خوانده شده | مظفرنگر ضد کا تظاهرات: شاه نشان می دهد دستگیری در نقطه اما سلاح کشف و ضبط 18 ساعت بعد از 500 متر از thana

محمد شمشاد پسر فیروز که اجرا می شود یک فروشگاه پوشاک در پنیپت, 80 متر دور است در میان کسانی که خواسته به پرداخت خسارت. “فیروز بوده است ماندن در پنیپت برای بیش از پنج سال با همسر و دو دختر. او آمد به مظفرنگر به ارائه شواهد. او به ارائه تمام اسناد و مدارک. او نشان داده و آن را روشن است که او در حال حاضر در آنها است. این تکان دهنده است که با وجود اشاره به این اختلاف پسر من در حال هدف قرار. ما را به چالش بکشد منظور می گوید:” شمشاد و یک فعال اجتماعی است.

“کپی از فیلم دوربین مدار بسته نشده است به ما داده. اگر آنها ما در بر داشت آنها باید فیلم را عمومی می گوید:” شمشاد. خانواده در حال انتظار برای دریافت یک کپی از ADM نهایی سفارش.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im