در موسوری آکادمی IAS افسران آموزش در مقابله با ویروس

نوشته شده توسط Avishek G Dastidar | دهلی نو | منتشر شده در: آوریل 13, 2020 2:11:41 am

Lal Bahadur Shastri National academy of Administration, LBSNAA, LBSNAA Mussoorie , IAS officers Mussoorie Academy, IAS officers training coronavirus Lal Bahadur Shastri, آکادمی ملی از دولت Mussorie. (اکسپرس عکس)

این دسته جدید از 180 IAS افسران که در حال حاضر در حال آماده شدن برای استقرار در این مناطق برای اولین بار در حال ارائه در عمق آموزش در اجرای بیماری های همه گیر عمل 1897 و مدیریت بحران, قانون 2005 همراه با بهترین شیوه در سیاست مداخله در این کشور را تلاش برای مدیریت شیوع COVID-19 بیماری همه گیر.

این Lal Bahadur Shastri, آکادمی ملی از دولت (LBSNAA) در موسوری که در آن نخبگان کارمندان آموزش دیده شروع کلاس های آنلاین در این هفته به پایان این دوره آموزشی قبل از این افسران از 2019 دسته ای از IAS هستند ارسال شده به اولین شغل خود را در یک زن و شوهر از ماه. مثل بقیه کشور LBSNAA بیش از حد در مستند است.

افسران جوان خواهد بود مسئول کوچکترین اداری بلوک های بر روی زمین که در آن کاهش اقدامات هنوز هم ممکن است در محل در آن زمان آنها را به پست های خود را, دولت, مقامات گفت.

“حتی اگر مستند برداشته شده است بسیاری از محدودیت ها را در محل. که در زمینه نحوه پیاده سازی این بیماری همه گیر عمل می کنند, مدیریت بحران, قانون و دیگر اوراق بخشنامه به طوری که اقدامات پيشگيرانه در حال اجرا مهم خواهد بود. به طور معمول ما را به مطالعه عمیق از این اعمال و جنبه های. اما در این سال متفاوت است” یک مقام دولتی گفت: هند اکسپرس.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر