در Mansa SSP آغاز گوشی مشاوره برای COVID-19 بیماران برای بلند کردن روح خود را

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Ludhiana | منتشر شده در مارس 11, 2020 1:14:02 am

coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus in punajb, coronavirus cases in punjab, punjab coronavirus hotspot, indian express news شماره تلفن از گروه خود کمک ارائه شده به بیماران است. (بازنمودی عکس/عکس Nirmal Harindan)

پس از BUDHLADA شهر در مانسا به عنوان یک COVID-19 کانون با 11 نفر تست مثبت پلیس منطقه با کمک روانشناسان شروع تلفنی مشاوره برای بیماران و همچنین موارد مشکوک.

سرپرست ارشد پلیس (SSP), Mansa, Dr Narinder Bhargav آغاز این درایو با تماس با برخی از COVID-19 بيمار در روز جمعه. این حرکت با هدف تقویت اعتماد به نفس از بیماران برای مبارزه با این بیماری است.

از 11 نفر پنج نفر در ارتباط با Tablighi Jamaat و شش نفر دیگر در حال مخاطبین خود است. Dr Bhargav گفت Budhlada شهر شده است مهر و موم شده و با ردیابی و بررسی است که به طور مشترک توسط بهداشت و پلیس دولت مدنی و دولت است.

“مانسا پلیس نشان داده است که ساکنان در مناطق مختلف و افرادی که در خانه قرنطینه و جداسازی نیاز به مشاوره” او گفت:.

او افزود که مانسا پلیس تشکیل گروه خود کمک متشکل از روانشناسان و روانپزشکان که وکیل این افراد برای کمک به تقویت اعتماد به نفس خود را.

ورزش آغاز شده است و پلیس کنترل اتاق در حضور SSP که دستور روانشناسان روانپزشکان و مقامات پلیس به وکیل این افراد برای افزایش اعتماد به نفس خود را که همچنین به آنها را به مبارزه با کروناویروس. Dr Harpal Sran و دکتر Manoj Goyal بخشی از این تیم جدا از مشاوران رهبری Ajaypal.

شماره تلفن از گروه خود کمک ارائه شده به بیماران است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>