در نامه ای به DGP, Vij اشاره به وظایف اداره پلیس است و در عین حال به انجام

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sukhbir Siwach | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 24 فوریه سال 2020 8:55:08 pm

Anil Vij letter to DGP, Anil Vij, Haryana Home Minister, Anil Vij Haryana Home Minister, India news, Indian Express تعداد زیادی از مردم روزانه رویکرد Vij به تسلیم شکایت خود را به خصوص مرتبط با پلیس به طور مستقیم به او. (عکس)

هاریانا صفحه اصلی وزیر آنیل Vij اشاره است به دولت DGP که اداره پلیس است که هنوز به شکل یک سلول خاص به رهبری یک SP-سطح افسر است که نظارت بر پیشرفت از آن شکایت است که به طور مستقیم به دست وزیر. او همچنین گفت که ویژه پلیسی واحد در سطح ولسوالی بررسی جرایم نیز هنوز تشکیل می شود.

هنگامی که تماس با هند اکسپرس در یکشنبه Vij تایید کرد که او نوشته است نامه ای به DGP در مورد آثار که هنوز به مراقبت گرفته شود ، تعداد زیادی از مردم روزانه رویکرد Vij به تسلیم شکایت خود را به خصوص مرتبط با پلیس به طور مستقیم به او. Vij گرفت به عنوان صفحه اصلی وزیر در تاریخ 14 نوامبر سال 2019 روز پس از تشکیل BJP-JJP داد دولت در هاریانا.

تا دسامبر 31, اداره پلیس دریافت کرده بود به عنوان بسیاری از 1,626 شکایت فرستاده شده توسط خانه وزیر به بخش. در ژانویه 1, DGP آگاه بود, خانه وزیر که به عنوان بسیاری از 904 شکایت شد و در حال حاضر دفع در حالی که 722 بودند تحت بررسی است.

با توجه به Vij به اداره پلیس پیشتر گفته است که یک SP-سطح افسر خواهد بود منصوب برای اطمینان از پیگیری شکایت که به دست او. “آنها (پلیس مرکزی) ارسال شکایت به پلیس ایستگاه اما هیچ کس وجود دارد که می توانید بررسی کنید اگر عمل گرفته شده بر روی آنها. به عنوان انطباق گزارش دفتر من فقط اطلاع داد که شکایت شده اند فرستاده به SPs نگران گفت:” خانه وزیر.

دولت دولت سانتی متر پنجره در سیستم تضمین اقدامات گزارش همچنین در این شکایت که در حال ارسال بر روی وب سایت خود را. در خطوط مشابه خانه وزیر می خواهد یک سلول خاص برای اطمینان از عمل در این شکایت که به دست او.

با توجه به صفحه اصلی, وزیر, ویژه پلیسی سلول ها در سطح منطقه برای بررسی جرایم نیز هنوز تشکیل می شود. شش-زمان MLA Vij نیز مشتاق به نگاه پس از مشکلات پلیس اما می گوید که اداره پلیس است که هنوز به شکل یک سلول خاص به نگاه به خواسته های خود.

تشریح نامه به DGP به عنوان یک “روال ماده”, Vij گفت که او راضی است با عملکرد فعلی DGP Manoj Yadava. وقتی پرسیده شد که در مورد Vij را نامه Yadava گفت که او دریافت کرده است و نه هر نامه ای. “آن را در دانش من,” او گفت: هند اکسپرس.

در ضمن این خانه گفت: خانه بخش پاک کردن فایل به راه اندازی “هاریانا با مواد مخدر دفتر” برای جلوگیری از سوء مصرف مواد مخدر و مواد مخدر واسطه در سراسر کشور. در حال حاضر وزیر را به یک تماس در این پیشنهاد است. با توجه به وزیر پیشنهادی اداره کار می کنند به طور کامل کنترل مواد مخدر واسطه در سراسر کشور.

صفحه اصلی وزیر قبلا راه اندازی سه عضو کمیته به ریاست دبیر خانه Vijay Vardhan را نشان می دهد بهبود در عملکرد انجین. اما بعد Vij محروم شد خاموش شارژ از هوش بال.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>