در به بیرون درز تماس اوباما توصیف صدای شیپور را از دست داده و Covid-19 به عنوان ‘هرج و مرج’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور سابق باراک اوباما توصیف کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “هرج و مرج” در یک کنفرانس تلفنی با اعضای سابق دولت او یک منبع گفت که در روز شنبه.

اوباما تا حد زیادی نگه داشته و از نزاع و حتی به عنوان تهمت است و او را سرزنش و دموکراتیک دولت برای انواع مشکلات مربوط به داشتن منابع کافی برای مبارزه با بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 75 ، 000 آمریکایی است.

اما در روز جمعه با 3000 عضو از اوباما, انجمن فارغ التحصیلان افرادی که در خدمت دولت اوباما خواست هواداران خود را به پشت دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن که در تلاش برای سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.

محتویات تماس بودند که اولین گزارش اخبار یاهو. یک منبع آشنا با تماس با آنها را تایید کرد و به مهر.

اوباما گفت: انتخابات “بسیار مهم است زیرا آنچه که ما در حال رفتن به مبارزه است و نه فقط یک فرد خاص و یا یک حزب سیاسی.”

“آنچه ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن-که تبدیل به یک قوی تر ضربه در زندگی آمریکایی,” او گفت:.

او گفت: این یکی از دلایلی است که چرا “پاسخ به این بحران جهانی بوده است به طوری که کم خونی و پر از لکه.”

“آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت ها است. آن شده است یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی که طرز فکر — از “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری — وقتی که طرز فکر است operationalized ما در دولت” اوباما گفت.

“همین دلیل است که من راه هستم برای رفتن به صرف زمان زیادی را به عنوان لازم و مبارزه به عنوان سخت به عنوان من می توانم برای جو بایدن” او گفت:.

اوباما را کاهش یافته است به نظر.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس “بی سابقه بوده است” و به نجات آمریکا زندگی می کند.

او harked بازگشت به اوکراین درخواست راه اندازی شده توسط دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده در سال گذشته که منجر به خانه عبور از مقالات از استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. خواه به رهبری سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این سال است.

“در حالی که دموکرات ها بودند که به دنبال یک شم جادوگر هانت علیه رئیس جمهور تهمت رئيس جمهور تهمت بود تعطیل سفر از چین است. در حالی که دموکرات ها را تشویق تجمع جرم رئيس جمهور تهمت بود استقرار PPE پنکه و تست در سراسر کشور,” او گفت:.

نظر سنجی های ملی نشان می دهد در یک مسابقه بین تهمت و بایدن با شش ماه مانده به انتخابات. بایدن آگهی در چندین میدان نبرد متحده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>