در کلکته بازداشت برای گسترش coronavirus شایعات در رسانه های اجتماعی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

29 سال دستگیر شد و توسط پلیس کلکته را cybercrime همراه در روز جمعه به اتهام ارسال اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی و گسترش شایعات مربوط به شیوع کروناویروس در این شهرستان است.

این زن تا به حال نوشته شده است که یک پزشک رو مبتلا به کروناویروس در حالی که درمان بیماران در یک دولت-اجرای بیمارستان. او همچنین آپلود یک صفحه جعلی از یک بنگالی روزنامه.

“این اولین بار است که بازداشت شده توسط پلیس شهرستان در ارتباط با ارسال جعلی اخبار و شایعات مربوط به کوروناویروس” به گفته یک مقام ارشد پلیس شهر را پلیسی اداره.

این زن با یک خواننده و یک بازیگر در تئاتر ،

“بود که خبر جعلی. دولت در بخش بهداشت و درمان تا به حال بلافاصله شکایت به پلیس کلکته. هیچ دکتر و یا هر کارگر بهداشت در کشور شناسایی شده است با این ویروس تا به امروز” گفت: یک مقام عالیرتبه دولت در بخش بهداشت و درمان.

پلیس آغاز شده علیه او در بخش 66C اطلاعاتی, فناوری قانون (مجازات برای سرقت هویت) و مربوط به بخش های زیر IPC برای ترس.

وزیر Mamata بانرجی و شهر کمیسر پلیس Anuj Sharma شده اند هشدار شهروندان به ارسال اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی و خودداری از گسترش شایعات.

یک آهنگ نوشته شده توسط زن به گسترش آگاهی در coronavirus همچنین دارای یک خط هشدار مردم به توجه به شایعات و اخبار جعلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>