در هاکی روی سر چشمه Odisha بازیکنان مبارزه برای چمن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

خود هاکی کیت پرتاب شده از شانه خود شاکتی Khujoor یک بازیکن با Gangpur-Odisha تیم سوم و دوستان خود را از ورزش خوابگاه نگاه yearningly در نیروی دریایی تاتا هاکی آکادمی (NTHA) دختران قطار در دومین گام از Kalinga ورزشگاه پیچیده اینجا.

“به نظر می رسد مانند ما نمی خواهد به بازی امروز دوباره. اجازه دهید به بازی فوتبال” Khujoor گفت: به ده خوابگاه آمپول که در انتظار بودند برای تمرین اما در عوض اقدام به مجاور زمین فوتبال.

برای نیم سال است و داستان Khujoor و 59 دیگر در سطح ملی هاکی بازیکنان ورزشی خوابگاه—مبارزه برای پیدا کردن برخی از زمان بازی در چمن مصنوعی. در زمانی که Bhubaneswar نه فقط تبدیل به مرکز هند اما جهانی هاکی—با Odisha سرمایه را به تبدیل شدن به اولین شهر میزبان back-to-back جام جهانی (2018 و 2023)—خود دولت بازیکنان نمی تواند پیدا کردن یک محل برای بازی.

این Kalinga ورزشگاه غرور و افتخار از هند هاکی در حال حاضر با داشتن میزبانی چندین بالا مسابقات مانند قهرمانان جام, جهانی, لیگ, مقدماتی المپیک, در میان دیگران. متعلق به ورزش و جوانان بخش خدمات از دولت Odisha این Kalinga ورزشگاه پیچیده است که شبیه به یک ورزش اقتدار هند (SAI) تسهیلات. این یک ورزشگاه چند منظوره—که میزبانی سال 2017, آسیایی دو و میدانی قهرمانی و خانه را به هندی سوپر لیگ (ISL) لباس Odisha FC—همراه با دیگر دو و میدانی-جوانان-فوتبال تمرین تسهیلات دو هاکی turfs جدا از عرصه برای تنیس شنا, بسکتبال در میان سایر رشته های ورزشی.

Odisha شده است و ترویج این ورزش با برنامه های نصب 17 مصنوعی turfs در هاکی سر چشمه از Sundergarh منطقه و NTHA خصوصی با کارایی بالا آکادمی راه اندازی در سال گذشته با همکاری دولت فراهم می کند که NTHA با زیرساخت ها است.

اما NTHA که در حال حاضر خانه های 25 دختران داده شده است دوم هاکی روی چمن در مجتمع محروم Odisha بازیکنان از استفاده از آن. اصلی چمن شده است اشغال شده از اکتبر به تیم ملی خواهد شد که همچنین بازی آینده خود را در لیگ برتر مسابقات در برابر قهرمان جهان در بلژیک و جهان شماره 2 استرالیا اینجا را در اواخر این ماه.

“قبل از آن اگر دوم زمین مشغول بود و سپس ما را به عمل در یکی از اصلی داخل ورزشگاه. اما در حال حاضر هند تیم تمرین وجود دارد می گوید:” Khujoor خوابگاه mate Biju Ekka که نقش Gangpur-Odisha ارشد تیم. “ما فقط می توانیم در عمل زمانی که NTHA دختران در حال آموزش نیست و آنها معمولا به قطار در صبح و شب. که ما را با هیچ چاره ای اما برای آموزش در گرمای بعد از ظهر و یا در طول زمان غذا. همچنین بسیاری از اوقات هنگامی که ما در عمل هیچ آب وجود دارد در سمت چپ و چمن خشک.”

یک زمین هاکی روی باید به طور منظم آبیاری به عنوان یک مرطوب زمین اجازه می دهد تا با کیفیت بهتر و سرعت بازی را قادر می سازد بازیکنان به چوب زیر توپ. همچنین مانع از تندرست توپ است که می تواند صدمه دیده بازیکنان.

“از آنجا که از این مسائل ما نمی توانیم تمرین دو یا سه بار در هفته. در این شماره می رود تا چهار بار در, می گوید:” Bishal Minz, Ekka را Gangpur-Odisha تیمی است.

ورزشی خوابگاه زنان کمی خوشبخت. از آنجا که NTHA در Bhubaneswar است که تنها یک آکادمی همانطور که در حال حاضر آنها اغلب بازی و آموزش با همتایان خود از خوابگاه.

“بله ما هنوز هم به بازی اما پسر خوش شانس است,” گفت: یک بازیکن از Gangpur-Odisha ارشد تیم است که نمی خواهم فاش شود.

Odisha وزیر ورزش Tusharkanti و توسعه behera را رد کرد که وجود دارد هر موضوع است.

“هر زمان که آنها می توانید بروید (و بازی)” و توسعه behera گفت. “یک بار در در حالی که ممکن است یک مشکل اما آنها در حال گرفتن به اندازه کافی زمان.”

در به تازگی به این نتیجه رسیدند ارشد ملی قهرمانی در جانسی نه Odisha و نه Gangpur-Odisha ساخته شده یک چهارم نهایی—بازیکنان گفت: کمبود زمان تمرین بود یک دلیل کلیدی.

علاوه بر این بازیکنان نیز محروم از دسترسی به ورزشگاه داخل ورزشگاه. با تیم هاکی Odisha FC و چند تن دیگر دولت ملی و ورزشکاران آموزش در این مجموعه به بازیکنان هاکی سمت چپ هستند.

“با وجود تیم های فوتبال (مبتنی بر) اینجا که ما را هیچ وقت برای بدنسازی. ما تا به حال به ما تغییر زمانبندی. پسران سعی کنید به کار کردن بعد از عمل, اما دشوار می شود” گفت: وزارت ورزش هاکی مربی Kalu Charan Choudhury.

جدا از چمن و ورزشگاه مسائل مربوط به بازیکنان هاکی نیز باید برای مقابله با کمبود تجهیزات را از دست داده و یا شکسته. بازیکنان دریافت تجهیزات تنها یک بار در سال و اگر کسی می شکند چوب خود او یا صرف از جیب خود و یا صبر کنید برای یک سال تمام به دیگر دریافت کنید.

این تحریم از تجهیزات نیز طول می کشد زمان, در زمان سال است.

“ما درخواست شده است برای تمام تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و سپاه پاسداران استفاده می شود در گوشه مجازات پس از 2017. اما هیچ کس قرار دادن یک مناقصه برای آن از این رو ما آن را دریافت نمی, گفت:” Choudhury است که مربیگری را از سال 1988.

“مواقعی وجود دارد که ما نه با چپ توپ پس از اختصاص آنهایی که استفاده می شود و یا از دست داده است. اما آموزش باید برود تا ما پس از آن درخواست حامیان مالی به کمک چند.”

Choudhury که می گوید: او مربی است به عنوان بسیاری از 35 بین المللی از جمله سابق هند کاپیتان دیلیپ Tirkey و لازاروس Barla است خواست سابق بین المللی از دولت به “رسیدن به این بچه ها و از آنها بخواهید در مورد مشکلات خود را”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>