در Rajya سبها آدرس در پنجشنبه PM نارندرا ذکر شده از اقدامات انجام شده پس از انداختن 370 مقاله در جامو و کشمیر. نخست وزیر گفت که پس از abrogating مقاله 370 مردم جامو و کشمیر کردم مزایای رزرو برای اولین بار.

“وجود دارد بلوک شورای توسعه سنجی املاک و مستغلات (مقررات و توسعه) قانون به وجود آمد وجود دارد. یک اداره مبارزه با فساد راه اندازی شد, وجود دارد,” ساعت مودی گفت: در پاسخ خود در Rajya سبها به حرکت با تشکر از رئیس جمهور آدرس.

ضربه در کنگره PM مودی گفت: “غلام نبی آزاد ji گفت: تصمیم گیری در جامو و کشمیر گرفته شد بدون هیچ گونه بحث و گفتگو. این درست نیست. کل کشور تا به حال شاهد بحث های مفصل در مورد این موضوع. نمایندگان مجلس رای داده اند در حمایت از تصمیم گیری.”

در حالی که حمله به کنگره PM به یاد می آورد تشکیل Telangana و گفت: “درها بسته شد در حالی که زنده برنامه تلویزیونی ممنوع شد”.

“مردم فراموش نکنید که همه چیز به راحتی. من می خواهم به یاد رهبر مخالفان در Rajya سبها در مورد شیوه ای که در مجموعه مقالات در مورد ایجاد Telangana صورت گرفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘مسائل من مطرح شده با GST به عنوان سانتی متر بودند حل شد بعد از من شد ساعت’ می گوید: مودی در Rajya سبها

“آیا ما نخست وزیر سابق Dr Manmohan آه نمی کرد که دموکراسی است که علت آسیب به تظاهرات در Telangana موضوع ؟ Atalji ایجاد شده نه یکی بلکه سه متحده است. تمام مراحل انجام شد در یک شیوه ای دوستانه بر خلاف آنچه اتفاق افتاده در طول ایجاد Telangana,” او گفت:.

سال گذشته در ماه اوت دولت اوراق ماده 370 که به ویژه وضعیت به جامو و کشمیر و محل دو شاخه شدن این منطقه به سرزمین های اتحادیه.

کوبیدن Marumalarchi Dravida Munnetra Kazhagam (MDMK) رهبر Vaiko برای تماس 5th August 2019 “روز سیاه” PM مودی گفت: “Vaiko ji, این یک روز سیاه برای, Jammu and Kashmir, اما این یک روز سیاه برای کسانی که به ترویج تروریسم و تجزیه طلبی. یک روز سیاه برای تجزیه طلبان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im