در تازه تطبیق در ساعت مودی در هند-چین face-off, راهول گاندی دوباره متهم به دولت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره رهبر راهول گاندی بیشتر تیز حمله خود را بر روی دولت در چهره بین هندی و چینی سربازان در منطقه لاداخ. و در خط مستقیم از آتش است نخست وزیر نارندرا.

“نارندرا است که در واقع Surender مودی” گاندی توییتی در روز یکشنبه. او دوباره متصل اخبار مقاله همراه با صدای جیر جیر خود را که به نظر می رسد در هند در قبال چین است.

او با حمله به نخست وزیر در روز شنبه بیش از حد او را متهم به تسلیم شدن هند به قلمرو چین است. در که صدای او استفاده کرده بودند PM مودی نقل قول در همه نشست که در آن او اظهار داشت که سربازان چینی نیست دخالت سرزمین های هندی.

“ساعت به تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز. اگر زمین چینی بود: 1. چرا سربازان ما کشته شدن? 2. جایی که آنها به کشته شدن?” گاندی گفته بود در صدای جیر جیر خود را در روز شنبه.

 همچنین سازمان دیده بان | ‘ب. ظ مودی در تضاد دفاع وزیر خارجه’: کنگره در چین برخورد

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah ضربه به عقب مشاوره گاندی به افزایش بالاتر از خرده سیاست و ایستادگی در همبستگی با منافع ملی در زمانی که کل کشور متحد است.

ساعت مودی به نام به حال یک حزب جلسه در مورد این مسئله که در آن او گفت که هیچ مزاحم در سرزمین های هندی در سراسر خط کنترل واقعی (لاک) با چین و هند هیچ پست نظامی دستگیر شده بود.

“به دلیل بهبود گشت ما هوشیاری بالا رفته و نظامی می شود به می دانم آنچه اتفاق می افتد در مرزها در زمان مناسب” مودی گفت: “در همه نشست و اشاره کرد که سربازان هندی قادر به رهگیری نیروهای چینی که قبلا یک اجرای رایگان. “اگر شما در حفظ و در متوقف کردن آنها واضح است که تنش ها افزایش می یابد,” او گفت:.

اما کنگره دوبله آن به عنوان “یک لنگ تلاش برای obfuscate حقیقت”.

“اول از همه سازمان بنادر و دریانوردی و دولت باید به وضوح دولت موضع خود را در Galwan دره. است Galwan ولی نه بخشی از خاک ؟ چرا دولت نمی آیند و به شدت rebutting چینی ها ادعا می کنند بیش از Galwan دره ؟ اگر سربازان چینی در حال حاضر وجود دارد آن را نه به میزان نفوذ و اشغال سرزمین های هندی? همچنین به همین دلیل است که دولت سکوت در رسوخ در Pangong Tso منطقه ؟ ” حزب کنگره در بیانیه ای گفت.

دفتر نخست وزیر (PMO) و سپس گفت که ساعت مودی نظرات در همه نشست داده شد “بازیگوش تفسیر”.

“تلاش هستند که در برخی محافل به یک بازیگوش تفسیر به سخنان نخست وزیر در تمام نشست دیروز. نخست وزیر روشن بود که هند را بصورتی پایدار و محکم پاسخ به هر گونه تلاش برای تجاوز به لاک زدن” بیانیه ای گفت:.

جنگ واژه ها در جریان بوده است پس از 20 سربازان هندی کشته شدند در Galwan ولی در لاداخ در ژوئن 15.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>