با هیچ فضای آموزشی و مسابقات با توجه به COVID-19 گیر هند در سال 2017, FIFA U-17 جام جهانی کاپیتان Amarjit سینگ Kiyam کمک به پدر و مادر خود را در کشت برنج در روستای مادری خود را در مانیپور. 19 ساله هافبک که در حال حاضر فارغ التحصیل ارشد تیم ملی پیوست, پدر او در پیوند برنج نهال در این زمینه ساخته شده گل آلود با باران های موسمی. این قطعه از زمین های متعلق به خانواده خود را.

“من در حال کمک به خانواده من در paddy field – برای انجام کار کشاورزی. هیچ شرم در بازگشت به ریشه های خود را و کمک به خانواده خود را در شاليزار” Amarjit گفت. “خانواده من شده است کشاورزی برای نسل های. اما من خودم باید پرداخت توجه زیادی به کشاورزی از آنجایی که من بچه بودم. من همیشه بیش از حد به فوتبال,” او اضافه شده است.

برای جوانی که عمدتا باقی مانده خارج از دولت به بازی بازی آن را یک فرصت مجدد به ریشه.

“به طور معمول دریافت نمی کنم به خانه برای مدت زمان طولانی. حتی زمانی که فصل بیش از ما در جریان است برخی از قرار گرفتن در معرض تور و یا از سوی دیگر با تاریخ تیم ملی است. بنابراین هنگامی که من در نهایت به خانه می آیند برای چند هفته آن را به طور کلی فصل به صورت کشت.

“در حال حاضر من وقت کردم در واقع بیرون رفتن وجود دارد و ارتباط مجدد با ریشه های من. من احساس افتخار می کنم. من آموخته ام جنبه های مختلف کشاورزی, و من می توانم به شما بگویم آن را کاملا تخلیه فعالیت” او بیان شد که در یک AIFF انتشار.

او گفت: بیرون آمدن از خانه و انجام برخی از فعالیت های در باز شد و “کاملا طراوت”.

“این همیشه خوب به نوعی از فعالیت به عنوان یک سرگرمی — چیزی است که کمک می کند تا به نگه داشتن ذهن خود را خاموش فوتبال برای چند ساعت در هر روز است. من فکر می کنم کشاورزی انجام داده است که برای من. من واقعا لذت بردن از این فعالیت” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im