هنگامی که آن را بیش از, استیضاح رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تولید 135 روز از حزبی کینه, 17 شاهد حساب بیش از 28 ، 000 صفحه از اسناد و مدارک و شهادت, و یکی از بزرگ loose end.

استیضاح تحقیق ارائه شده قابل توجه از یک کاخ سفید در تلاش برای امن سیاسی مفید تحقیقات توسط دولت در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال انتخاب مجدد.

اما – که آیا یک نسبت ضعف به دموکراتها با عجله در تحقیقات خود یا مغلوب ساختن پیشی جستن تمرد و نافرمانی – آن را به همراه داشت کمی شواهد مستقیم از آنچه اتفاق افتاده در داخل بیضی دفتر خود را.

دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان آمریکا رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر بدون شنیدن از مشاوران است که برخورد با او به طور مستقیم و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی مقامات به همکاری با پرس و جو. سنای آمریکا تبرئه او در روز چهارشنبه بدون شنیدن از آنها را هر دو.

در بسته-درب شهادت کاخ سفید و مشاوران و دقیق تلاش برای خودداری نزدیک به 400 میلیون دلار در امنیت کمک می کند و آرزو می کند مگر در مواردی که مقامات اوکراین اعلام کرد تحقیقات مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به دموکراتیک سیاسی رقیب جو بایدن و هانتر بایدن. که ارز در مرکز خانه شارژ که تهمت و آزار خود را از قدرت سیاسی بهره مند شوند.

اما از آنجا که تقریبا هیچ یک از دستیاران که شهادت صحبت کرده و به رئیس جمهور در مورد این مسئله حساب های خود را در سمت چپ یک مرکزی سوال تا حد زیادی پاسخ داده نشده: چه تهمت خود را انجام دهید ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, به نظر می رسد در هفته گذشته در آستانه عرضه جوابی که به گزارش نیویورک تایمز او تا به حال نوشته شده از یک کتاب ادعا که تهمت به او گفت که او نمی خواهد بازگرداندن امنیت کمک به اوکراین تا زمانی که آن را راه اندازی تحقیقات او می خواست. بولتون گفت که شهادت اگر سنا subpoenaed او.

خود را به عنوان هنوز منتشر نشده نسخه خطی بولتون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کمک های یخ با او در ماه اوت بیش از یک ماه پس از آن آغاز شد. این حساب به نظر می رسد به ترک پاسخ داده نشده چگونه و چرا تهمت دستور داد که کمک های یخ زده در وهله اول چرا از آن شد و در نهایت ترمیم و چگونه نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن در ارتباط با منافع اوکراین با سیاسی به نفع.

“ما نشان داده اند ما معتقدیم که این طرح به طور کامل فاسد” گفت: نماینده آدام شیف سر از این گروه از آمریکا که تحت پیگرد قانونی قرار مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او گفت: سناتورها: “اگر شما هر گونه سوال در مورد آن درخواست جان بولتون.”

در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن شخص اوباما و جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا پیشنهاد پاسخ نداد واقعا مهم است. هر چه تهمت دخالت چندین سناتور گفت, فشار کمپین نه به نوع تخلف برای آنها که مایل به حذف رئيس جمهور از دفتر برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

“در حالی که ما می توانیم بحث رئیس جمهور قضاوت وقتی که می آید به خود را در ارتباط با اوکراین یا حتی نتیجه گیری کرد که اقدامات او بودند نامناسب خانه را مبهم و overreaching استیضاح اتهامات را برآورده نمی نوار بالا مجموعه توسط موسسان برای حذف از دفتر” گفت: سناتور جان Thune.

سناتورها همچنین تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن یک مربوط به اتهام مانع خانه استیضاح بررسی است.

تضاد

نتیجه گیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه ارائه یک تضاد به قبلی استیضاح محاکمه که همه منجر به تبرئه اما در سمت چپ کمی شک و تردید در مورد آنچه که رئیس جمهور انجام داد و یا چرا.

آخرین بار سناتورها قرار دادن یک رئیس جمهور محاکمه — بیل کلینتون در سال 1999 — قانونگذاران استخراج دقیق و حتی ترسناک, حساب, خود, رابطه جنسی با یک کارآموز کاخ سفید و coverup است که به دنبال.

زمانی که نمایندگان مجلس در نظر گرفته شده مقالات از استیضاح در برابر ریچارد نیکسون آنها شنیده audiotapes از داخل خود دفتر بیضی. یکی از آن فیلمها آنقدر مخرب است که نیکسون استعفا داد و چهار روز پس از انتشار آن به جای صورت حذف شدن از اتاق.

مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه به پایان رسید تا بودن کمتر تلاش برای متقاعد کردن سناتورها از خود گناه یا بی گناهی خود را تبرئه توسط همکار جمهوری خواهان همیشه مطمئن باشید – از آن تلاش برای متقاعد کردن آنها به احضار اضافی شاهدان مانند بولتون به کراوات به پایان می رسد شل.

کشف جزئیات چه تهمت شخصا آیا به وضعیت امنیتی کمک و کاخ سفید دیدار در اوکراین تحقیقات شده بود یک چالش اصلی برای دموکرات ها در استیضاح پرس و جو.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود شده بود برخی از افرادی که ارتباط مستقیم با رئیس جمهور – اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی برای مثال از شهادت قبل از خانه.

به جای دموکرات ها ساخته شده است پرونده خود را در اطراف یک رونوشت از مغلوب ساختن پیشی جستن در 25 ژوئیه در تماس با همتای اوکراینی خود ولدیمیر Zelenskiy. در طول تماس Zelenskiy گفت: اوکراین آماده بود برای خرید موشک های ضد تانک. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که او باید “ما را به نفع” و از او خواست برای راه اندازی یک جفت از تحقیقات است. دموکراتها مورد آمار با شهادت از بیش از یک دوجین سطح پایین تر مقامات دولت.

یکی پس از دیگری آنها گفت: آنها تا به حال هیچ شکی نیست که تهمت خودداری خواهد هر دو امنیت کمک و کاخ سفید دیدار مگر اینکه اوکراین تحویل تحقیقات او می خواست.

یک دیپلمات گوردون Sondland شهادت داد که او “به دنبال رئیس جمهور دستور” هنگامی که او پرسید که مقامات اوکراین به اعلام آن تحقیقات است. او گفت: او می دانست که امنیت کمک خواهد ماند و در نگه دارید تا آنها را. او اضافه کرد که او تا به حال شنیده نشده این از تهمت بلکه فرض آن را از آنچه او می دانست که در مورد شرایط برای کاخ سفید دیدار Zelenskiy.

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دستور او و دیگر مقامات به کار با جولیانی که به دنبال تحقیقات به عنوان تهمت شخصی وکیل در هنگام برخورد با اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا را رد کرد و تقریبا همه از آن شهادت به شایعات. Sondland را “باور اشتباه نمی شود اثبات زیرا او تکرار آن بسیاری از بار” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایک پورپورای گفت: در استیضاح محاکمه.

دموکراتیک دادستان retorted که سناتور پس از آن باید حکم بولتون و دیگران که در برخورد مستقیم با مغلوب ساختن پیشی جستن. خواهان مسدود شده است که در یک 51-49 رای در برابر شنیدن از اضافی شاهد خروج حل نشده این سوال دقیقا چه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im