در دفاع از وزیر در دیدار با Ladakh face-off, top نظامی برنج گفت: برای اطمینان از…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزیر دفاع Rajnath Singh روز یکشنبه برگزار شد نشست سطح بالا با رئیس دفاع کارمندان (سی دی) به طور کلی Bipin Rawat و سه خدمات ستاد در مورد وضعیت در Ladakh.

در این جلسه بالا برنج نظامی گفته شد برای اطمینان از “سخت افروزی” در چینی فعالیت های اطراف زمین, مرز حریم هوایی و استراتژیک در دریای خطوط منابع گفت به گزارش خبرگزاری PTI.

نیروهای مسلح داده شده است آزادی کامل برای مقابله با هر گونه رفتار پرخاشگرانه توسط چین PLA در طول لاک زدن, PTI گزارش با استناد به منابع.

همچنین بخوانید: ‘اجازه دهید آنها صدمه دیده است و از لحاظ اقتصادی’ – General VK سینگ در هند-چین مرز ردیف

این می آید یک روز پس از HT گزارش یک تغییر قابل توجهی در قوانین نامزدی (ROE) توسط ارتش هند پس در این زمینه از Galwan ولی چهره بین هند و چین که به کشته شدن 20 سربازان ارتش هند در ژوئن 15.

این متمم به “آزادی کامل عمل” به فرماندهان مستقر در طول رقابت خط کنترل واقعی (LAC) به “تحمل شرایط در سطح تاکتیکی” دو افسران ارشد گفت: به شرط ناشناس ماندن.

“با این تغییرات کوچک وجود دارد چیزی است که محدودیت توانایی هندی فرماندهان به هر اقدام که لازم بر روی لاک. ROE اصلاح شده به آدرس وحشیانه تاکتیک شاغل بودن با نیروهای” یک افسر گفت.

طی یک نشست به دعوت نارندرا نخست وزیر روز جمعه ساعت مودی در مورد وضعیت همراه هند و چین مرز.

نخست وزیر گفته بود که نیروهای مسلح در لاک مرز داده شد “آزادی کامل برای در نظر گرفتن هر گونه اقدام مناسب لازم است” و اضافه کرد که نه چینی نیروهای جاسازی شده مرز هند و نه هر گونه ارسال شده توسط آزادی بخش خلق چین است ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>