در چین در مقابل آمریکا و پاکستان گرفته است یک طرف. آن را در خدمت ارتش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

همیشه از جهان آغاز شده و با اشاره انگشتان دست در پکن برای گسترش coronavirus پاکستان رفته است تا از آن راه برای ابراز همبستگی با چین است. حتی به حد امتناع از اجازه خود 1,000-عجیب و غریب دانش آموزان رشته در ووهان به کانون شیوع بازگشت به اسلام آباد در ماه فوریه است. این هیچ راز است که پکن شده بود درخواست پشتیبانی از تمام دوستان و یا مشتریان به عنوان برخی از تحلیلگران در توصیف رابطه بین چین و پاکستان است. اسلام آباد مدیون چین برای بیش از یک دلیل رفته بود یک گام بیشتر است. چین بود که panned توسط کشورهای سراسر جهان به خصوص ایالات متحده بیش از آنچه که به طور گسترده ای تصور می شود پکن ناخالص انگاری که منجر به گسترش این بیماری است که آلوده به 11 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و نزدیک به 530,000.

در صدای ناهنجار و خشن است که به دنبال به عنوان کشورهای در زمان طرف پاکستان بود و طبعا بلندترین صدا در حمایت از چین با وجود برخی ناآرامی در سیاست خارجی محافل آباد.

قبل از جهان قادر به تجسم تاثیر pandemic, پاکستان بود که در یک موقعیت راحت در سیاست خارجی مقابل به ویژه آمریکا با ماتریس. آن را به طور موثر اعمال نفوذ نفوذ خود بر طالبان برای استخراج امتیاز از ما در جهانی ترور تامین مالی ناظر Financial Action Task Force. واشنگتن نرم رکاب زدن در پاکستان و عدم تطابق با FATF طرح اقدام و اجازه داده بود که از آن زمان اضافی در پاریس عمومی در ماه فوریه است. این مهلت با استانداردهای هر یک نمایشگاه شاخص پاکستان خارجه موفق دست زدن به یک وضعیت روی حیله و تزویر.

بسیاری از این تلاش های پاکستان دیپلمات به حرکت حساسیت در واشنگتن به نظر می رسد come undone به عنوان استقرار پاکستان با عجله خود را مطابق با سیگنال های دریافتی از پکن که می خواست نخست وزیر عمران خان دولت برای ادامه به آنها را به عقب. دنیوی عاقلانه مقامات در وزارت امور خارجه و برخی در دفتر نخست وزیری شدند و آنهایی که به نقطه تغییر در واشنگتن رویکرد است. مقامات از جمله ما-آموزش ویژه مشاور امنیت ملی Moeed یوسف و تحصیل Zulfi بخاری متوجه عدم امکان ایجاد توازن در روابط خود با واشنگتن و پکن در صورت استقرار انعطاف ناپذیر و نهم طرز فکر مشخص suspiciousness از غرب است.

ارتش پاکستان تونل چشم انداز و خفه بیش کلیدی سیاست خارجی جنبه مانع این کشور از بهره گیری از تخصص موجود در خانه و در حال تحول عملی و عدم مقابله و سیاست خارجی. در زمانی که افکار عمومی جهان است که به شدت در برابر پکن پاکستان انتخاب کرده است به مدافع شیطان.

مانند زمانی که وزیر امور خارجه Shah Mahmood Qureshi قرار دادن یک بیانیه در مکالمه تلفنی با همتای چینی وانگ یی وزارت امور خارجه تا به حال به یک مرجع اشاره به تاکید پاکستان تعهد به “یک چین سیاست” و بیان حمایت چین در آن “هسته ای منافع از جمله هنگ کنگ و تایوان و تبت و سین کیانگ”.

در پاکستان ارتش شده است در یک موقعیت محوری صرف نظر از این رژیم در قدرت است. همچنین شاید نمی کند که چیزی برای از دست دادن اگر پاکستان دوباره clubbed با امثال کره شمالی. در واقع آن استدلال شده است توسط منتقدان آن است که ارتش نفوذ بر سیاست و زندگی غیر نظامی تمایل به افزایش متناسب با پاکستان به حاشیه راندن به عنوان نشانی از دسترسی به ثروت مادی برای رهبری آن است.

ارتش بزرگترین ذینفع از میلیاردها دلار است که ایالات متحده ریخت و به پاکستان به نام حمایت از جنگ علیه ترور است.

وقتی که خوب به نظر می رسید به خشک شدن آن را در بر داشت یک مایل دهنده در پکن برای آنها چین-پاکستان به کریدور اقتصادی شد گل سرسبد پروژه بلند پروازانه خود کمربند و جاده ابتکار. آن را نیز می تواند منجر پاکستان به دام بدهی.

هزاران پاکستانی پرداخت می شود با زندگی خود را برای استقرار کوته استراتژی مسلح کردن و پرورش تروریست ها و تبدیل ترور به یک ابزار سیاست خارجی است.

چه گلایه استراتژی جدید از تلاش برای شیر چین و CPEC را به پاکستانی ها فقط زمان خواهد شد بگویید. بیشتر متبحر مقامات وزارت امور خارجه می تواند تجسم مفاهیم برای پاکستان مانند افزایش امکان فارغ التحصیل شدن به سیاه FATF اگر آن را ارائه نمی کند در آن برنامه عمل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>