این Chhattisgarh دولت راه اندازی کرده است یک وب سایت و نرم افزار تلفن همراه برای تحویل خانه از الکل برای جلوگیری از ازدحام در مشروب مغازه ها در طول Covid-19 مستند.

دولت در بیانیه ای گفت: خریداران می توانید سفارش مشروب در سایت های دولتی ایالت چتیسگر بازاریابی شرکت محدود (CSMCL) از مغازه ها که مرتبط شده اند.

اما تنها کسانی که در مناطق سبز از دولت قادر خواهد بود به منظور مشروب آنلاین که تحویل داده خواهد شد به آستان خود را با کمک از تحویل پسران.

“مشتری را مجبور به ثبت نام با وارد کردن شماره تلفن همراه Aadhaar کارت و آدرس کامل. ثبت نام باید به تایید از طریق OTP” آن گفت:.

پس از ثبت نام می توانید فهرست لینک های ارائه شده به نزدیکترین مغازه مشروب, که همچنین می تواند بر روی نقشه گوگل و سفارش با انتخاب نزدیکترین فروشگاه.

“یک مشتری می توانید لیستی از مشروب موجود در مربوطه مشروب فروشگاه و قیمت آن… یک مشتری می تواند سفارش تا 5000 میلی لیتر مشروب در یک زمان برای تحویل خانه. او را مجبور به پرداخت تحویل مسئول Rs 120,” آزادی اعلام کرد.

به جز ریپور و کربا مناطق که به رنگ قرمز و نارنجی مناطق دیگر 26 منطقه از چتیسگر آمده در منطقه سبز طبقه بندی شده توسط دولت مرکزی.

مشروب مغازه ها باز در روز دوشنبه برای اولین بار پس از آوریل 23 و مارپیچ صف دیده می شد در خارج از این رسانه ها در چند منطقه به عنوان مردم مسخره اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

دولت بخش غیر مستقیم مجاز است مشروب رسانه ها برای باز کردن از 8 صبح تا 7 بعد از ظهر.

در پایتخت ایالت ریپور, 44 از 70 مشروب مغازه ها باز شده در روز دوشنبه و نیروهای پلیس مستقر شدند برای اطمینان اجتماعی فاصله و جمعیت مدیریت.

یک دولت در منطقه گفت: وجود خواهد داشت یک راش در ابتدا اما همه چیز ممکن است به عقب بر گردیم به حالت عادی در عرض چند روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de