در چتیسگر جنگ می شکند: Cong مقابل BJP دولت در مقابل آن

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Gargi Verma | دهلی نو | به روز شده: فوریه 29, 2020 6:56:05 am

Chhattisgarh Congress BJP, Congress BJP Chhattisgarh, Income Tax raids Chhattisgarh Congress BJP, Indian Express news مالیات بر درآمد تیم های منابع گفت: در حال کمک CRPF پرسنل و هیچ اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با پلیس ایالتی و یا سازمان. (بازنمودی تصویر)

مالیات بر درآمد بخش جستجوهای انجام شده در بیش از 50 مکان در چتیسگر از جمله محل ارشد IAS مقامات معاون وزیر به وزیر و شهردار ریپور در روز پنج شنبه و جمعه.

ادامه جستجوها اند بی قراری بوروکراسی دولتی و افزایش تنش بین حاکم کنگره و مخالفان BJP هر متهم دیگر فساد و کینه توز سیاست است.

مالیات بر درآمد تیم های منابع گفت: در حال کمک CRPF پرسنل و هیچ اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با پلیس ایالتی و یا سازمان.

وزیر Bhupesh Baghel به نام یک جلسه از کابینه دولت است که گفت: جستجوها با انگیزه های سیاسی بود. Baghel و وزرای خود را رفت و به فرماندار Anusuiya Uikey به ارسال نامه ای درخواست خود را به مرحله و توقف “آسیب به ساختار دموکراتیک” این کشور است.

“ادعا کارکنان آن شده است خوش آمدید خواص متعلق به افسران ارشد از جمله افراد مشغول به کار در سانتی متر دفتر” در این نامه اعلام کرد. تماس با جستجوهای خلاف قانون اساسی این نامه را متهم به بی جی پی از اقدام علیه دموکراسی با استقرار مرکزی نیروهای دولت بدون هر گونه ارتباطی است.

وزیر Ravindra Choubey به خبرنگاران گفت: “این اقدامات با انگیزه های سیاسی. برای چند روز گذشته به این حملات شده اند اتفاق می افتد بدون اطلاع مقامات محلی. در یک ساختار فدرال آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که دولت و دولت مرکزی تبادل اطلاعات آزادانه.”

دولت بی جی پی رهبران آمریکا در کنگره دولت است. BJP رهبر Sachidanand Upasane گفت: “فقط دیروز کنگره رهبران و وزرای بودند که اظهارنظر مقامات درگیر شدند و از دولت های قبلی است. آنچه امروز اتفاق افتاده است که دولت شادی فرار کرد?… چهره دولت است پر از چین و چروک فساد… آنها جرات نمی دیدن خود در آینه.”

این جستجوها کارگردانی در بوروکرات شروع یک روز پس از دولت اقتصادی جرائم بال مطلع دادگاه عالی در بیلسپور در مورد ثبت نام از FIR علیه مدیر سابق وزیر امان سینگ و همسرش Yasmeen سینگ بیش ادعا نامتناسب دارایی.

در نظر گرفته شده نزدیک به سابق BJP وزیر رامان سینگ امان سینگ با نفوذ بوروکرات. شاه ثبت شده بود روز شنبه پس از EOW ادعا کرد که کشف چندین پوسته شرکت ها و نامعلومی دارایی. زن و شوهر نقل مکان کرده بود دادگاه عالی به دنبال مهلت از آنچه آنها به نام “انگیزه سیاسی” آزار و اذیت.

در روز پنج شنبه حدود 200 مرد از آن گروه همراه با CRPF پرسنل فرود بر روی خواص ارشد بوروکرات بازرگانان و حسابداران. خانه ریپور شهردار اعجاز Dhebar و برادر انور Dhebar جستجو شدند حدود 6 هستم و این شد که پس از جستجو در خانه IAS رسمی آنیل Tuteja سابق دبیر کل و فعلی دولت RERA رئیس Vivek Dhand, مالیات غیر مستقیم, منشی, A P Tripathi, CM معاون وزیر Soumya Chaurasia مشروب بازرگانان و حسابداران.

Dhand نامگذاری شد در یک تومان 1000 کرور روپیه ‘ناتوانی صندوق” کلاهبرداری تحقیقات بود که دست به ابتکارات توسط دادگاه عالی در ماه گذشته.

در ساعات اولیه جمعه ریپور ترافیک پلیس کشف و ضبط 18 اتومبیل, بنا به گزارش ها در حال استفاده توسط این گروه. ریپور SP عارف به شیخ گفت: “وسایل نقلیه پارک شده در پارکینگ منطقه. ما شده اند پلیس ترافیک و چون از آینده سفر رئیس جمهوری در مارس 1, ما را به شدت امنیتی است. وجود دارد هیچ برچسب و یا مقالات و تمام وسایل نقلیه خصوصی. ما قطع challan خواسته آنها برای پرداخت و اجازه دهید وسایل نقلیه است.”

آن را تایید جستجوهای است اما به نظر چرا این انجام شد. CBDT سخنگوی Surabhi Ahluwalia گفت: “ما باید انجام مقدمات و دلایل بررسی این محل. جزئیات این مورد را روشن ساخته بعد.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>