برق اضطراری امن انتقال داده ها نوسازی از 11 فرودگاه از جمله دو همراه هند و چین مرز – و “یارانه اجاره” برخی از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد اتحادیه خاک جامو و کشمیر ارائه به سرمایه گذاران برای آن پیشنهاد شده فناوری اطلاعات hub جدید, سند سیاست های مشترک با سرمایه گذاران بالقوه گفت.

صنعت فناوری اطلاعات یکی از ستون که در آن جدید قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر بانکی برای ایجاد اشتغال و صنعتی.

سیاست سند همچنین اعلام کرد که این پارک در سرینگر و Jammu – گسترش بیش از 5 لاخ فوت مربع باید آماده 2021. این پارک در حال توسعه در خوشه حالت را امن زیرساخت و “فیبر نوری” اتصال آن بیشتر گفت. پلیس سند همچنین گفت که این پارک خواهد بود متصل به فرودگاه.

به عنوان بسیاری از 11 فرودگاه از جمله Fukche و Chushul در حال گسترش است. این دو فرودگاه به عنوان پیشرفته فرود زمینه (ALG) توسط ارتش برای انتقال سربازان و مواد به هند و چین مرز. در واقع Chushul ALG مورد استفاده قرار گرفت به زمین مخازن در طول سال 1965 جنگ.

در علاوه بر این به این فرودگاه نظامی همراه هند و پاکستان مرز مانند Poonch, Rajouri, Gurex نیز در حال گسترش و باز برای استفاده غیرنظامی این سند سیاست گفت.

اینترنت جامعی در قلمرو اتحادیه در 5 اوت سال گذشته زمانی که مرکز اوراق ویژه وضعیت جامو و کشمیر توسط abrogating مقاله 370 و تقسیم سابق وزارت امور خارجه به اتحادیه سرزمین. 2G اتصال تلفن همراه ترمیم شد در J&K در ماه گذشته تحت دیوان عالی کشور جهت با دسترسی تنها به 301 دولت-تصویب وب سایت.

علاوه بر آن سیاست خارجه دولت نیز منتشر شد املاک و مستغلات سیاست های آن گفت که “بانک زمین” ایجاد شده توسط دولت پرداخت خواهد شد به “توسعه دهندگان خصوصی” از طریق شفاف مناقصه روند. قبلا اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه گفته بود که هیچ زمین های خصوصی خواهد شد دور گرفته شده برای پروژه های زیربنایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de