دو پولیس زخمی شدند که اراذل و اوباش مورد حمله قرار پرسنل پلیس در مهار منطقه در Howrah منطقه در نزدیکی کلکته روز سه شنبه بعد از ظهر. دو پلیس وسایل نقلیه نیز آسیب دیده است.

پلیس مورد حمله قرار گرفتند زمانی که آنها رفت و برای متفرق کردن جمعیت عظیمی که تا به حال جمع آوری شده در یک بازار در منطقه حدود 4:30 pm مستند نقض هنجارها در Belilious جاده یک مهار در منطقه هوره منطقه. Howrah منطقه یکی از چهار رنگ قرمز مناطق غرب بنگال.

“برخی از مردم جمع شده بودند در جاده نقض مستند هنجارها در مهار منطقه. پلیس گشت زنی در منطقه خواسته بود برخی از زنان برای رفتن به صفحه اصلی. پس از آن بود که برخی از مردان جوان شروع به نزاع با پلیس است. این وضعیت به زودی به خشونت تبدیل شد و مردم حمله کردند و پلیس” Arup Roy, دولت, تعاونی وزیر و یک Trinamool کنگره MLA از هوره گفت.

زیادی پلیس مشروط با پلیس کارکنان از حداقل دو ایستگاه های پلیس و راف بودند مستقر اوضاع را تحت کنترل.

بالا مقامات پلیس حاضر به گرفتن تماس است. چند نفر بازداشت شدند.

در یک جداگانه مورد یک مرد جوان دستگیر شد زمانی که او در حمله یک افسر پلیس در Parnasree در جنوب غرب کلکته. مرد جوان شد سوار موتور سیکلت خود را هنگامی که پلیس او را متوقف كردم.

در اواخر شنبه شب, West Bengal پلیس در توئیتر خود نوشت: “ما در حال گرفتن قوی عمل در برابر هر کس که در این حادثه در Tikiapara, هوره امروز. عاملان را شناسایی و به عدالت به ارمغان آورد. هیچ تخطی از قانون در هر نقطه تحمل خواهد شد.”

West Bengal وزیر Mamata بانرجی را بازتوییت کرد آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru