در مشورتی دولت لیست که باید با استفاده از هیدروکسی کلروکین برای Covid-19

مطبوعات اداره اطلاعات (PIB) در روز جمعه نوشته شده در مشاوره در توییتر منتشر شد پیش از آن توسط وزارت بهداشت در استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان برای بیماران مبتلا به بیماری کروناویروس Covid-19.

مشورتی است که بر اساس پیشنهاد گروه ضربت تشکیل شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

مشاوره توصیه نمی تجویز این دارو برای کودکان زیر سن 15. آن را نیز می گوید که مردم شناخته شده مورد رتینوپاتی و شناخته شده حساسیت به هیدروکسی کلروکین یا 4-aminoquinoline ترکیبات نیز نباید مصرف دارو.

هیدروکسی کلروکین است که به طور گسترده ای تبلیغ به عنوان پزشکی که می تواند در درمان Covid-19 اما ICMR گفته است که آن است که توصیه آن استفاده تجاری مگر اینکه آن را رضایت بخش نتایج آزمون.

“این مهم است که درک کنند که این (هیدروکسی کلروکین) پزشکی اجباری نیست. این که آیا آن را کاهش عفونت شناخته خواهد شد تنها پس از آزمون. پزشکان هنوز در حال آزمایش آن در بيماران علامت دار. ntil ما به نتایج رضایت بخش ما این را توصیه نمی به هر کسی” ارشد ICMR دانشمند R Ganga Ketkar گفت: خبرگزاری ANI در روز پنج شنبه.

هیدروکسی کلروکین پدید آمده است به عنوان مهمترین و به دنبال پس از دارو پس از آزمایشات اولیه در چین پیشنهاد آن را افزایش بهبود و کاهش شدت بیماری کروناویروس.

با توجه به ICMR, هیدروکسی کلروکین توصیه می شود تنها به کسانی که بدون علامت بهداشت و درمان کارگران درگیر در مراقبت از مشکوک یا تایید موارد Covid-19 و بدون علامت خانوار اطلاعات تماس آزمایشگاه تایید موارد.

مشورتی منتشر شده توسط وزارت بهداشت نیز ذکر شده همه چیز در نظر گرفته شود قبل از تجویز/مصرف هیدروکسی کلروکین. مهمترین موضوع مورد توجه است که مصرف دارو را تنها پس از آن است که توصیه شده توسط پزشک ثبت نام و برای بررسی با پزشک در مورد هر رویداد جانبی قبل از شروع دارو.

“اگر کسی می شود علامتی در حالی که در پیشگیری و او/او باید بلافاصله پس از تماس با مرکز درمانی دریافت تست طبق دستورالعمل کشوری و به دنبال درمان استاندارد پروتکل” وزارت بهداشت دستورالعمل می گوید.

دولت تضمین کرده که هیچ کمبود هیدروکسی کلروکین در کشور در حال حاضر و همچنین در آینده وزارت بهداشت و درمان اتحادیه مشترک وزیر Lav Aggarwal روز چهارشنبه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر