در صورت عدم وجود مستند یک بیمار می تواند آلوده 406: دولت مطالعه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک فرد حامل Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 است که قادر به آلوده کردن 406 نفر در 30 روز در صورت عدم وجود یک مستند شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) کارشناسان برآورد کرده اند.

که مبتنی بر این فرض است که R-صفر و یا R0 یک ویروس اساسی باروری تعداد (به معنی تعداد افراد آلوده بیمار می تواند به طور بالقوه آلوده) 2.5.

“ICMR انجام داده است را مطالعه و بر اساس آن, اگر, اجتماعی, قرار گرفتن در معرض کاهش 75% سپس فرد آلوده را تنها آلوده 2.5 دیگران در یک ماده از 30 روز به ما گفتن در مورد اثرات اجرای بهتر مستند و اجتماعی فاصله” گفت: Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت.

هند اجرا کرده است در مجموع مستند از مارس 25 و به گفته کارشناسان در آن طول می کشد حدود دو هفته برای نشان دادن نتایج حاصل از چنین یک اقدام اضطراری است. هند گزارش کرده است 4,421 موارد مثبت از بیماری کروناویروس و 117 مرگ و میر. در طی 24 ساعت گذشته 354 مورد جدید گزارش شده از سراسر کشور به این تعداد در حال افزایش امکانات بهداشت و درمان در حال اختصاص داده شده به مقابله با دسته های مختلف از بیماران.

به ساده coronavirus بیماری مديريت و استفاده بهينه از دسترس زیرساخت امکانات بهداشتی تقسیم شده اند به سه مهم گروه: Covid مراقبت مراکز Covid مراکز درمانی و اختصاصی Covid بیمارستان.

این Covid مراکز مراقبت خواهد شد با ارائه مراقبت تنها برای موارد هستند که از نظر بالینی خفیف یا بسیار خفیف و یا در موارد مشکوک.

این می تواند یا موقت امکانات و یا می تواند تنظیم شود تا در مهمانخانه ها و هتل ها و مدارس و ورزشگاه لژ و غیره. هر دو خصوصی و عمومی. موجود امکانات قرنطینه نیز می تواند تبدیل به Covid مراکز مراقبت در صورت نیاز.

اما این تسهیلات باید زمینه های جداگانه و به صورت مشکوک و تایید موارد با ترجیحا جداگانه ورود و خروج. مشکوک و تایید موارد نباید به مخلوط تحت هر شرایطی با توجه به دقیق دستورالعمل صادر شده در عملکرد این امکانات.

این مرکز همچنین نیاز به ارتباط با هم از یک بیمارستان یا مرکز بهداشتی برای اطمینان از بیمار دریافت خواهد کرد درمان سریع در مورد او و یا او توسعه نشانه ها یا علائم خفیف به نوبه خود شدید. به منظور حمل و نقل آن را به یک گروه اختصاص داده های پشتیبانی از زندگی پایه آمبولانس (BLSA) مجهز به اکسیژن کافی پشتیبانی در یک 24X7 اساس.

دسته دوم که اختصاص داده شده Covid مراکز بهداشتی است که خواهد بود مناسب بیمارستان ها به معنای اعتراف بالینی موارد متوسط. این هر دو خواهد بود کامل یک بیمارستان و یا یک بلوک جداگانه در یک بیمارستان با ترجیحا جداگانه ورود و خروج و ى را نیز شامل بیمارستان های خصوصی.

این بیمارستان را تخت با اطمینان اکسیژن پشتیبانی می کند. هر یک از این بیمارستان ها خواهد بود در ارتباط با یک یا بیشتر اختصاص داده شده Covid بیمارستان به طوری که هر بیمارانی که علائم پیشرفت از متوسط تا شدید می تواند بلافاصله منتقل شده است.

دسته سوم اختصاص داده شده Covid بیمارستان است که درمان تنها بیماران بدحال. این هر دو خواهد بود کامل یک بیمارستان و یا یک بلوک جداگانه در یک بیمارستان است. این بیمارستان از جمله آنهایی که خصوصی باید به طور کامل مجهز به واحد مراقبت های ویژه پنکه و تخت با اطمینان اکسیژن پشتیبانی می کند.

تمام متحده معطوف شده به تنظیم جداگانه تب درمانگاه طوری که بدون معاشرت با دیگر بیماران است. بیماران را نیز بر این اساس توان طبقه بندی به سه دسته– خفیف و بدون علامت و یا مشکوک به موارد مثبت و موارد با وزش علائم و موارد حیاتی است.

این ICMR تست ظرفیت نیز دیده می شود یک پرش به بیش از چند هفته گذشته است. از مجموع 107,006 نمونه آزمایش 11,795 نمونههای آزمایش بین دوشنبه و سه شنبه. یک صد و سی و شش دولت labs در حال حاضر در حال تست برای Covid-19. 59 مورد تایید آزمایشگاه های خصوصی انجام داده اند 2,530 آزمون تا کنون.

در میان خوشه مهار اقدامات Agarwal مشترک برخی از داستان های موفقیت است.

“آگرا (اوتار پرادش) GB نگر (اوتار پرادش), بیلوارا (راجستان) شرق دهلی نو و Pathanamthitta (کرالا) خوشه های موجود بوده اند با توجه به اقدامات صورت گرفته توسط دولت در سطح زمین است. ما قرار داده اند از مفصل مهار استراتژی برای خوشه های کوچک و بزرگ شیوع متمایل به مدیریت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>