در یک عقب نشینی به RJD, 5 MLCs عضویت JD(U)

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پتنا: در عمده تکان خوردن به Rashtriya Janata Dal (RJD) جلوتر از شورای قانونگذاری نظرسنجی در ایالت بیهار در پنج نشسته حزب MLCs پیوست وزیر Nitish کومار Janata Dal (ایران) و یا JD(U) در روز سه شنبه. مجمع انتخابات در دولت نیز به علت در ماه اکتبر-نوامبر.

این RJD که دارای هشت MLCs در حال حاضر در سمت چپ تنها با سه MLCs. این MLCs که پناهنده به JD(U) هستند رادا Charan شاه (2015), سانجی پراساد (2015), دیلیپ Rai (2015) Md کمر علم (2016) و Ranvijay کومار سینگ (2016).

تمام MLCs که پیوست JD(U) را چهره ضد ارتداد قانون به عنوان آنها به صورت دو سوم از تعداد کل MLCs از RJD. یک نامه رسمی در مورد پیوستن به RJD MLCs فرستاده شده بود توسط رئیس شلاق JD(U) Reena Devi به اقدام رئیس شورای قانونگذاری.

سهشنبه توسعه ساخته شده است JD(U) با 21 MLCs به عنوان بزرگترین حزب در 75-عضو شورا که در حال حاضر دارای یک قدرت از 46 به 29 کرسی در حال دروغ گفتن خالی است. بی جی پی 16 MLCs در شورا و همچنین حمایت از مستقل MLC. رای گیری برای نه کرسی است که برنامه در جولای 6.

توسعه همچنین بدان معنی است که رئیس سابق وزیر Rabri Devi از دست خواهد داد وضعیت رهبر مخالفان در شورای قانونگذاری.

RJD دولت رئیس جمهور Jagdanand سینگ به شدت واکنش نشان داد به ارتداد و هشدار داد JD (U) از “خور پاسخ.” “Nitish کومار اغوا شده legistarors از طریق پول است. جنگ را آغاز کرده است. او را در خور پاسخ گفت:” سینگ.

اما RJD را داد شریک ژامبون-S سخنگوی دانمارکی Rizwan توصیه RJD که “به جای دادن بلیط به سرمایهداران حزب (RJD) باید احترام خود کارگران است.”

JD (U) نیز در زمان حفاری در RJD. “حزب به سختی خود احترام می گذارد در حالی که کارگران Nitish کومار احترام تمام گفت:” JD (U) مونگر MP راجیو Ranjan سینگ نام مستعار Lallan سینگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>