در دیدار با چین و روسیه Jaishankar می گوید نیاز به احترام اخلاق بین المللی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در یک آشکاری حفاری در چین در مقابل افت تنش در مرز ایستادگی کردن خارجی, وزیر امور S Jaishankar روز سه شنبه گفت: در جهان “منجر صدای” عمل باید در یک نمونه شیوه با احترام به قوانین بین المللی و به رسمیت شناختن منافع شرکای.

Jaishankar نیست نام هر کشور در سخنان خود در طول سخنرانی خود در یک نشست مجازی از وزرای امور خارجه روسیه-هند-چین (RIC) اما به نظر می رسد کمی شک و تردید در مورد آنها او با اشاره به.

او همچنین ساخته شده یک مورد قوی برای بیشتر نقش هند در تصمیم گیری سازمان های بین المللی مانند سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) و در چه هند شده است توصیف به عنوان یک اصلاح همه جانبه در جهان.

ویژه RIC جلسه Jaishankar گفت: تاکید هند را اعتقاد به “زمان آزمایش اصول روابط بین الملل”.

“اما چالش امروز است و نه فقط یکی از مفاهیم و هنجارهای اما به همان اندازه از خود عمل است. پیشرو صدای جهان باید exemplars در هر راه,” او گفت:.

“احترام به قوانین بین المللی به رسمیت شناختن منافع مشروع از همکاران حمایت از multilateralism و ترویج منافع مشترک هستند و تنها راه ساختمان با دوام نظم جهانی” او اضافه شده است.

خشونت چهره بین هند و چین نیروهای نظامی در شرق لاداخ را Galwan دره در 15 ژوئن تا به حال سمت چپ 20 سربازان هندی مرده – کشور اول مرگ و میر در یک رویارویی در طول رقابت خط کنترل واقعی (LAC) در 45 سال است.

در یک مکالمه تلفنی با همتای چینی وانگ یی در ژوئن 17, Jaishankar گفته بود خشونت و تلفات شد و نتایج “عمد و برنامه ریزی شده عمل” با نیروهای نظامی با هدف تغییر وضع موجود به همراه لاک.

چین بارها و بارها به دنبال مقصر هند برای تنش کرد و گفت هند نیروهای نظامی عبور کرده به طرف چینی به لاک زدن.

همچنین مدعی حاکمیت بر این Galwan ولی در Ladakh, اگر چه, این منطقه شده است تحت هند کنترل برای چندین دهه است.

این RIC جلسه در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس قرار داده اما با توجه به بیماری کروناویروس (Covid-19) همه گیر شد و سازمان در مسکو ابتکار به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم و بنیاد سازمان ملل متحد.

Jaishankar با اشاره به شکل گیری نظم جهانی در 1940s توسط فاتحان جنگ جهانی دوم و گفت: شرایط سیاسی آن دوران نمی دهد هند به دلیل به رسمیت شناختن.

“این بی عدالتی های تاریخی ایستاده بود داشت برای 75 سال گذشته حتی به عنوان جهان تغییر کرده است. بنابراین…مهم این است که جهان را متوجه هر دو سهم که در هند ساخته شده و نیاز به اصلاح گذشته” گفت: با اشاره به 2.3 میلیون سرخپوستان در حال مبارزه در جنگ و دیگر 14 میلیون شرکت کرده بود در جنگ تولید.

امور بین الملل گفت: باید به نظر با واقعیت معاصر. “سازمان ملل متحد آغاز شد و با 50 نفر امروز آن 193. مطمئنا آن تصمیم گیری نمی تواند همچنان در انکار این واقعیت است. ما RIC کشور شده اند شرکت کنندگان فعال در شکل دادن به دستور کار جهانی. هند است امید است که ما نیز در حال حاضر همگرا بر ارزش اصلاح multilateralism,” Jaishankar گفت.

علاوه بر از دست دادن سربازان خود را در میدان های جنگ از طبرق, El Alamein و Monte Cassino به سنگاپور کهیما و جزیره بورنئو هند کمک نگه داشتن کلید تامین خطوط باز به روسیه و چین است.

“پس فردا که ما نظامی مشروط پیاده روی را از طریق مربع قرمز را با تاکید بر تفاوت که ما ساخته شده,” او گفت: با اشاره به مشروط مشارکت در رژه روز پیروزی در مسکو در روز پنج شنبه.

وزیر دفاع Rajath سینگ در مسکو برای شرکت در رژه و برگزاری جلسات با روسیه بالا دفاع رهبری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>